perfumy Miu Miu
Mat. prasowe

Nowe perfumy Miu Miu Twist to protest przeciwko nudzie! Skusisz się?

perfumy Miu Miu
Mat. prasowe

 

Marka Miu Miu przygotowała nowe perfumy, które przypadną do gustu każdej współczesnej dziewczynie. Poznajcie Miu Miu Twist, czyli zapach, który jest protestem przeciwko nudzie! W nowych perfumach marki zderzają się składniki klasyczne i zaskakujące, ale nie martwcie się - to wcale się nie wyklucza! 

 

Zapach Miu Miu Twist został stworzony przez Miuccię Pradę i kreatorkę zapachów Danielę Andrier, które podążyły w ślad za duchem współczesnej dziewczyny - bezpretensjonalnej intelektualistki, lekko speszonej. To właśnie z myślą o takiej dziewczynie powstały perfumy Miu Miu Twist. 

 

Zobacz: Przechowywanie perfum: jak prawidłowo przechowywać perfumy, by jak najdłużej cieszyć się ich trwałością i zapachem?

 

Jak pachnie Miu Miu Twist?

 

Na początku można poczuć nuty Vert de Bergamot i kwiatów jabłoni, które ustępują pełnej wyrazu głębi: drewna cedrowego i nowego ekskluzywnego akordu Różowej Ambry, stworzonego przez Danielę Andrier. Drzewny aromat przywodzi na myśl woń palonej trzciny przenikającej rześkie powietrze.

 

Nie sposób nie zwrócić uwagi na flakon Miu Miu Twist. Jest to nowe spojrzenie na klasyczny flakon perfum w stylu vintage, który łączy elementy sztuki współczesnej z ekstrawagancką elegancją buduarowych akcesoriów. Flakon ozdobiono pod korkiem złotym kołnierzem oznakowanym marką Miu Miu. 

 

W kampanii reklamowej Miu Miu Twist wystąpiła w roli głównej Elle Fanning, nowa twarz marki, która pojawiła się w roli modelki podczas pokazu Miu Miu Jesień-Zima 2018.

 

Przeczytaj: Jak sprawić, żeby zapach perfum dłużej utrzymywał się na skórze?

 

Nowy zapach Miu Miu Twist przypadnie do gustu każdej współczesnej dziewczynie

perfumy Miu Miu
Mat. prasowe

Elle Fanning została twarzą kampanii Miu Miu Twist

perfumy Miu Miu
Mat. prasowe

Więcej na temat perfumy Muccia Prada
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40