Prada Sidonie bag-tie-dye print zielona Prada Spring-summer 2019 różowa Prada Sidonie bagtie-dye print Prada Sidonie bag-tie-dye print zielona Prada Sidonie bag-tie-dye print zielona
Prada Sidonie bag-tie-dye print
Instagram

Ukochana torebka gwiazd tym razem przeszła metamorfozę. W nowej wiosennej kolekcji dom mody Prada proponuje swoim fankom odświeżony model Sidonie-bag w dosyć nietypowe jak na markę wzory! Zobaczcie prawdziwą it-bag sezonu w nowej oryginalnej odsłonie!

Psychodeliczny wzór tie-dye w wiosennej kolekcji Prady!

Tym razem włoska projektantka Miuccia Prada, która od 30 lat tworzy niesamowite kreacje i luksusowe dodatki, w nowej wiosennej kolekcji postawiła na najmodniejszy wzór nadchodzącego sezonu - tie-dye! To słynna w latach 60. i 70. technika nieregularnego farbowania ubrań, która przez projektantkę została zinterpretowana w  nowoczesny sposób. Cieniowane, abstrakcyjne kształty w ostrych neonowych kolorach to motyw przewodni najnowszej propozycji Prady. Drukowane na luksusowych jedwabiach, satynie i wyrafinowanych dzianinach, ale przede wszystkim delikatnych skórach, z których uszyto akcesoria. Efektem są oszałamiające torebki, które wiosną i latem z pewnością podbiją serca gwiazd i wszystkich wielbicielek torebek! Zobaczcie nową odsłonę  torebek Sidonie bag-Prady!

1/5
Prada Sidonie bag-tie-dye print zielona
Mat. prasowe

Kultowy model Prady - Sidonie bag z najmodniejszym printem tie-dye z nowej wiosennej kolekcji 2019. Dostępna w dwóch kolorach: różowym i zielonym. Torebka kosztuje ok. 12 tysięcy złotych.

3/5
różowa Prada Sidonie bagtie-dye print
Instagram, Mat. prasowe

Za ten model torebki Prada, który ma wyrafinowane złote zapięcie i krótką skórzaną rączkę, zapłacicie ok. 14 tysięcy złotych.

4/5
Prada Sidonie bag-tie-dye print zielona
Mat. prasowe

Sidonie bag Prady w kolorowe printy występuje również w formie dużej shopperki.

5/5
Prada Sidonie bag-tie-dye print zielona
Mat. prasowe

A dla miłośniczek wygodnych listonoszek na długim pasku wersja z prostą klapą i małą plakietką z lusterkiem. Co sądzicie o wzorach i formach nowych propozycji Prady? My jesteśmy zachwyceni!

Zobacz także: Prosta i wyrafinowana, dlatego chcemy ją mieć! Poznaj nową it-bag marki Chloé!

Więcej na temat Prada