Nowa kampania Local Heroes Nowa kampania Local Heroes Nowa kampania Local Heroes Nowa kampania Local Heroes Nowa kampania Local Heroes
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe
1/6
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe

Znacie Local Heroes? Ta założona przez dwie przyjaciółki młoda marka zaczęła się jako niewielka linia t-shirtów. Teraz w projektach Arety Szpury i Karoliny Słoty pokazują się największe gwiazdy i influencerki takie jak Rihanna, Rita Ora, Kylie Jenner, Gigi Hadid, czy Miley Cyrus.

 

Więcej: Doda, Wierzbicka, Wesołowska - gwiazdy na imprezie Local Heroes Prom

 

Jak wyglądają ciuchy od tej gorącej polskiej marki? Mocne wpływy z lat 90. i ich ikon stylu, wygodne kroje i odjechane ocierające się o beztroski kicz projekty utrzymane w duchu girl poweru i feminizmu.

 

Więcej: Margaret została twarzą ulubionej marki Justina Biebera i Rihanny

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć najnowszą kolekcję Local Heroes w obiektywie Marisy Taschke.

 

Więcej: Rihanna imprezuje w koszulce polskiej marki

 

2/6
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe

 

Projektując swoją nową kolekcję, marka Local Heroes wyraźnie tęskniła za latami 90., ale też i za pierwszą dekadą XXI wieku. Sportowy luz, dresy, crop topy, fishnety i kolorowe okulary jednoznacznie kojarzą nam się z ikonami stylu zeszłej dekady – Britney, Spice Girls czy Christiną Aguilerą.

 

 

3/6
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe

 

Za zrealizowaną w Australii kampanią stoi fotografka Marisa Taschke, która ma na koncie współpracę z markami takimi jak Peppermayo czy Cheap Monday. Słoneczne, przesycone wakacyjną beztroską podróży w nieznane zdjęcia doskonale oddają klimat kolekcji Local Heroes.

 

4/6
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe

 

Local Heroes to założona 5 lat temu przez przyjaciółki, Aretę Szpurę i Karolinę Słotę marka. Ruszyła z budżetem 500 zł. Z początku niewielka kolekcja t-shirtów, wkrótce z modowego undergroundu Local Heroes natychmiast wystrzeliło do gigantycznego internetowego fejmu.

 

5/6
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe

 

Jak doszło do ogromnego sukcesu dziewczyn? Wszystko zaczęło się od Justina Biebera. Młody gwiazdor muzyki pokazał się na ulicy w t-shircie, który dziewczyny wysłały mu na adres odgadnięty na chybił-trafił z map Google.

 

6/6
Nowa kampania Local Heroes
Mat. prasowe

 

Od tamtego momentu w ciuchach projektu dziewczyn pokazały się największe gwiazdy i influencerki mody – Rihanna, Rita Ora, Kylie Jenner, Gigi Hadid, czy Miley Cyrus w rzeczach z metką Local Heroes przysporzyły marce Karoliny i Arety publikacje w międzynarodowej prasie i największych.

 

Więcej na temat Local Heroes