Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM Nicole Kidman i Jake Owens na gali ACM Suknia Alexander McQueen jesień/zima 17
Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM
EastNews
1/5
Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM
EastNews

Mało która gwiazda może się pochwalić tak wyrafinowanym gustem jak Nicole Kidman. Jedną z jej ulubionych marek, której kreacje wybiera na rozdania nagród, gale i najważniejsze imprezy jest Alexander McQueen.

 

Zobacz: Szukasz idealnej sukni ślubnej? Znajdziesz ją w nowej kolekcji...

 

Na imprezę z okazji rozdania nagród Academy of Country Music Awards aktorka założyła olśniewającą, długą do ziemi suknię projektu dyrektor kreatywnej marki, Sary Burton, na jesień/zimę 2017. Czy wyglądała lepiej niż modelka, która zaprezentowała tę samą suknię na pokazie?

2/5
Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM
East News

Patrząc na stylizację Nicole nasuwają nam się skojarzenia z blichtrem dawnego Hollywood. Jednak inspiracją do stworzenia projektu połyskującej, kremowej sukienki byli Celtowie i ich mitologia.

3/5
Nicole Kidman w sukni Alexandra McQueena na gali ACM

Podkreślający figurę fason przyozdabiają finezyjne hafty z motywami flory i fauny, a misterny wzór ze srebrnych nici nadaje jej olśniewający blask. Nie ma wątpliwości, że jest to kreacja na naprawdę wyjątkową okazję.

4/5
Nicole Kidman i Jake Owens na gali ACM

49-letnia Kidman towarzyszyła swojemu mężowi, muzykowi Jake'owi Owensa, który uświetnił imprezę swoim występem.

5/5
Suknia Alexander McQueen jesień/zima 17
East News

Nie po raz pierwszy Kidman postawiła na dyskretnie ekscentryczną elegancję McQueena. Projekty autorstwa Sary Burton, dyrektor kreatywnej marki, aktorka założyła między innymi na rozdanie tegorocznych Złotych Globów czy galę Met 2016.