Moschino x Sephora Moschino x Sephora Moschino x Sephora Kolekcje Moschino wiosna-lato 15, jesień-zima 16, wiosna-lato 16, jesień-zima 17, resort 18 Moschino x Sephora
Moschino x Sephora
Materiały prasowe
1/5
Moschino x Sephora
Materiały prasowe

Od szokująco różowych swetrów z Barbie, aż po total look w SpongeBobie Kanciastoportym – na każdą nową popkulturową kolekcję Jeremy'ego Scotta dla Moschino zawsze czekamy z wypiekami na twarzach.

 

Więcej: Marzysz o kanapie w kształcie ust i regale przypominającym... ramoneskę? Takie meble znajdziesz w...

 

Ale jeśli mamy być szczerzy – jego ubrania niekoniecznie nadają się do noszenia na co dzień – ekhm, sukienka-żyrandol na sezon jesień/zima 16. Prawda jest taka, że w rzeczywistości jaramy się akcesoriami. Czy tylko my nie możemy się doczekać, aż etui na telefon w kształcie frytek z McDonald's trafi na wyprzedaż?

 

Więcej: Luksusowe... śmieci? Moschino udowadnia, że ubrania „high fashion’’ można tworzyć z zegarków i...

 

I wtedy pojawia się najnowsza kolekcja makijażu, którą amerykański projektant stworzył dla Sephory. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się jej przyjrzeć.

 

2/5
Moschino x Sephora
Materiały prasowe

Co znajdzie się w tej kreskówkowej kolekcji? Palety rozświetlaczy i pędzle w kształcie złotych misiów, cienie do powiek i kolorówki w kształcie miniaturowych reklamówek i – nasz ulubiony trend z lat 90. ever – błyszczyk na łańcuchu do noszenia jak naszyjnik. Yay!

3/5
Moschino x Sephora
Materiały prasowe

„Wymyślaląc koncepcję kolaboracji z Sephorą, potrzebowałem postaci, która jednoznacznie utożsamia ducha Moschino. Nie ma lepszego ambasadora marki niż nasz miś Toy", powiedział Jeremy Scott, dyrektor kreatywny brandu.

4/5
Kolekcje Moschino wiosna-lato 15, jesień-zima 16, wiosna-lato 16, jesień-zima 17, resort 18
East News

Ok, ok – może i kolekcja ma niewiele wspólnego z minimalizmem. Ale my właśnie dlatego się w niej zakochaliśmy – bo przypomina nam odjechane pokazy Moschino. Maksymalizm to nowy minimalizm!

5/5
Moschino x Sephora
Materiały prasowe

Jak twierdzi Elle Canada, paleta cieni z 21 odcieniami w kształcie misia jest rozmiarów prawdziwego Toya. „Kiedy już wykończysz wszystkie cienie, miś staje się dekoracją", dodał projektant. „Moim sposobem na rozpoznawalność marki jest humor i przymrużenie oka", powiedział w rozmowie z InStylem. Kolekcja makijażu Moschino trafi do sprzedaży w sierpniu.

Więcej na temat Sephora Moschino