perfumy Mon Guerlain Intense
Mat. prasowe

Szukasz zmysłowych perfum? Wypróbuj Mon Guerlain Intense!

perfumy Mon Guerlain Intense
Mat. prasowe

Mon Guerlain Eau De Perfum Intense to nowy zapach, który został stworzony z myślą o kobietach czujących się dobrze w swojej skórze, podążających swoją drogą, a także wyróżniających się cechami takimi jak: łagodność, niezłomność i czułość. Twórcy zapachu zapewniają, że Mon Guerlain Eau De Perfum Intense objawia się na każdej kobiecie zupełnie inaczej. Zapach jest niczym druga skóra, a można go opisać krótkimi słowami: dynamiczny, ale i spokojny oraz harmonijny. Czym się wyróżnia? Zobaczcie poniżej!

Mon Guerlain Eau De Perfum Intense to nowy zmysłowy zapach

Mon Guerlain Eau De Perfum Intense ma w sobie nuty lawendy, wanilii, drewna sandałowego. Na pierwszym planie czuć wanilię, którą uwielbia Dom Guerlain. Do tego można wyczuć lawendę, bergamotkę i mandarynkę. Twórcami zapachu są Thierry Wasser i Dephinr Jelk. Wszystkie składniki wykorzystane do stworzenia Mon Guerlain Eau De Perfum Intense tworzą zapach silny, wolny i zmysłowy. Ma on być wcieleniem współczesnej kobiecości.

Właśnie dlatego twarzą perfum została Angelina Jolie, która jest kobietą silną i niezależną. Zawsze robi to, co podpowiada jej serce. Angelina Jolie już od dawna jest związana z marką. Co ciekawe, pierwsze wspomnienia z Guerlain ma jeszcze z dzieciństwa - jej matka używała pudru tej marki. 

Zapach Mon Guerlain Eau De Perfum Intense dostępny jest od sierpnia 2019.

Pojemność 30 ml – 349 zł

Pojemność 50 ml – 494 zł

Pojemność 100 ml – 680 zł

Angelina Jolie została twarzą Mon Guerlain Eau De Perfum Intense 

Angelina Jolie reklamuje perfumy Mon Guerlain Intense
Mat. prasowe

 

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08