Żółta stylizacja Melanii Trump Żółta stylizacja Melanii Trump Żółta stylizacja Melanii Trump Żółta stylizacja Melanii Trump Żółta stylizacja Melanii Trump
Żółta stylizacja Melanii Trump
East News
1/5
Żółta stylizacja Melanii Trump
East News

 

Państwo Trump są bezdyskusyjnie najbardziej memogenną parą prezydencką świata. Prawdopodobnie można się wręcz pokusić o stwierdzenie, że Donald i Melania Trump są najbardziej memogennym małżeństwem świata. Odnosimy wrażenie, że praktycznie za każdym razem, kiedy Trumpowie pokazują się publicznie zaliczają jakąś wtopę – od totalnie prozaicznego łapania małżonki premiera Izraela za pupę czy najbardziej niezręczną reakcję ever na przebrane za dinozaura dziecko aż po totalnie pokręconą teorię spiskową, według której prawdziwa Melania nie istnieje, a kobieta, której stylizacje podziwiamy jest tak naprawdę klonem oryginału.  Ostatnio do wachlarzu beki z państwa Trumpów dołączył filmik, na którym odziana na żółto Melania robi co w jej mocy aby uniknąć dłoni swojego pomarańczowego małżonka.

 

Więcej: To już kryzys? Donald Trump próbował chwycić żonę za rękę. Reakcja Melanii była jednoznaczna!

 

Tak, oczywiście filmik jest śmieszny – jak zawsze. Ale w tej karuzeli śmiechu umknęła nam jedna dość istotna kwestia, której wszyscy zapomnieli poruszyć – całkiem imponująca stylizacja Melanii. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Melania Trump upokorzyła męża Donalda Trumpa? Zobaczcie, co zrobiła na Florydzie! WIDEO

 

2/5
Żółta stylizacja Melanii Trump
East News

 

Chyba mało kto nie widział jeszcze tej żółtej stylizacji pierwszej damy USA. Melania unikała dłoni swojego męża w beżowej, skórzanej spódnicy, którą uszył dla niej jej osobisty stylista, Pierre Herve.

 

3/5
Żółta stylizacja Melanii Trump
East News

 

Zarówno płaszcz jak i golf w kanarkowożółtym kolorze pochodzą z kolekcji Ralpha Laurena na jesień/zimę 17. Cena płaszcza wynosi 18700 zł, z kolei golf to wydatek rzędu 3000 zł.

 

4/5
Żółta stylizacja Melanii Trump
East News

 

Melania doskonale wie, że jeśli masz wątpliwości co do butów – idź do Manolo Blahnika. Te odjechane czółenka w panterkę kosztują 2000 zł i są totalnie odlotowe.

 

5/5
Żółta stylizacja Melanii Trump
East News

 

Wisienką na torcie stylizacji Melanii była jej nieodłączna torba Birkin od Hermesa, pasujące rękawiczki oraz słynny trick z płaszczem narzuconym na ramiona, bez wkładania rąk w rękawy. W ten sposób Melania może z czystym sumieniem unikać dłoni Donalda!

 

Więcej na temat Melania Trump