Meble Harrods of London
1/6
Meble Harrods of London

Londyński dom towarowy Harrods sprzedaje meble już od końca XIX wieku. W asortymencie kultowego sklepu znajdują się wielkie marki świata designu takie jak Vitra, Gubi czy B&B Italia. Teraz, po raz pierwszy w historii, Harrods ujawnił pierwszą własną linię designerskich mebli. Otwórzcie naszą galerię żeby zobaczyć jak wyglądają meble ze znakiem kultowego Harrodsa.

2/6
Meble Harrods of London

Dotąd w asortymencie marki Harrods of London znajdowały się ubrania damskie i męskie oraz luksusowe tekstylia zaprojektowane z myślą o klientach z najbardziej wyrafinowanym gustem.

3/6

Meble Harrods of London powstały we współpracy z włoską designerską marką Porada oraz brytyjską marką tapicerską Artistic.

„Kolekcja mebli naszej własnej marki była naturalnym krokiem po wznowieniu Harrods Home przed czterema laty” - mówi Annalise Fard, odpowiadająca za dział z wyposażeniem wnętrz w domu towarowym.

4/6
Meble Harrods of London

Współpraca z marką Porada jest intrygującym wyborem. Od pierwszej fazy konceptu jej biuro projektowe było zaangażowane w najdrobniejsze szczegóły.

„Chcieliśmy połączyć wyrafinowane rzemiosło z nowoczesnym procesem i traktować surowe materiały z najwyższym szacunkiem” - mówi Mauro Nastri z Porady.

5/6

W kolekcji Harrods of London znalazły się sofy, stoły, gabloty i tapicerki, które swoim designem nawiązują do bogatej historii londyńskiego sklepu. Akcenty z meksykańskiego hebanu, klonu i sykomory zestawiono z satynowym mosiądzem nawiązując do estetyki art deco lat 20. Dekadenckiego charakteru kolekcji dodają elementy z marmuru.

6/6
Meble Harrods of London

Kolekcja mebli Harrods of London jest dostępna w sprzedaży tylko w dziale z wyposażeniem wnętrz w siedzibie Harrodsa w Knightsbridge w Londynie. Ceny dostępne są na życzenie. 

Więcej na temat Harrods strefa luksusu