Mascara MyToyBoy Diego dalla Palma
Mat. prasowe

Mascara MyToyBoy Diego dalla Palma w sekundę wydłuża rzęsy, a poczekaj, co się stanie za 30 dni! 

Mascara MyToyBoy Diego dalla Palma
Mat. prasowe

Mascara, która nie tylko maluje rzęsy, sprawiając, że stają się długie i podkręcone natychmiast, ale i stymulująca ich wzrost dzień po dniu? MyToyBoy marki Diego dalla Palma to dwa w jednym!

Tusz MyToyBoy Diego dalla Palma: rzęsy do nieba w miesiąc 

Jeśli chciałabyś, by twoje rzęsy były długie i pięknie podkręcone, ale nie chcesz zakładać sztucznych, wypróbuj nowość marki Diego dalla Palma. Z mascarą MyToyBoy nie tylko zrobisz świetny makijaż (czy wiesz, że może sprawić, że oczy wydadzą się większe?!), ale i sprawisz, że rzęsy będą rosły jak szalone. Spektakularne efekty zobaczysz już w miesiąc! Jak to możliwe?

Mascara MyToyBoy Diego dalla Palma
Mat. prasowe

Mascara MyToyBoy wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy. To zasługa kompleksu 2% SUPERLASH CPX, będącego połączeniem dwóch aktywnych składników:

1. witaminizowanej biotynyl-GHK-matrikiny, która stymuluje rozwój i wzrost keratynocytów w cebulkach rzęs, co wzmacnia je i zmniejsza ryzyko ich utraty;

2. panthenolu, czyli prowitaminy B5, która pomaga naprawić uszkodzone rzęsy.

Rzęsy wzmacniają też naturalne woski (z ryżu, karnauby i kwiatu kasji), które dodatkowo natychmiast nadają im rewelacyjną objętość. Nie bez znaczenia jest też szczoteczka wykonana z włókna o niskiej gęstości, która doskonale „chwyta” i pokrywa tuszem każdą rzęsę z osobna.

Mascara MyToyBoy kosztuje 115 zł (opakowanie ma dużą pojemność 13 ml!). Kupisz ją, podobnie jak inne kosmetyki marki Diego dalla Palma, wyłącznie w perfumeriach Douglas oraz na Douglas.pl.

 

Więcej na temat makijaż
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06