Margot Robbie

Margot Robbie najlepiej ubraną gwiazdą na rozdaniu nagród BAFTA. Zobacz, co miała na sobie!

Margot Robbie

 

Na tegorocznym rozdaniu nagród BAFTA Margot Robbie nie przyznano co prawda statuetki, ale z całą pewnością zdobyła tytuł najlepiej ubranej gwiazdy. Zobacz tę kreację!

 

Nagroda pocieszenia

Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych przyznała swoje nagrody po raz 72. Margot Robbie była nominowana w kategorii "aktorka drugoplanowa" za rolę w "Marii, królowej Szkotów", ale nie dostała statuetki. Za to światowi krytycy mody nie przestają zachwycać się jej kreacją. Co miała na sobie?

 

Z szafy Chanel

Chanel, oczywiście! Suknia o podkreślającym figurę fasonie syrenki w całości wyszywana jest srebrzysto-białymi cekinami i wykończona tiulową, asymetryczną falbaną w czerni i głębokim odcieniu granatu. Takie same falbany zdobią wąskie, krótkie rękawy. Dodatkowo przód i dół sukni, rękawy i talię zdobi kolorowy haft z granatowych i bursztynowych kamieni.

 

Margot Robbie
East News

 

Ponieważ suknia jest tak bogato zdobiona, aktorka zdecydowała się na minimalistyczne dodatki: niewielkie kolczyki, proste sadałki i gładką fryzurę. Nowoczesne akcenty stanowią niebieski makijaż oczu i ciemny manikiur. Podziwiamy - brawo, Margot Robbie, wiwat, Chanel!

 

Margot Robbie

ZOBACZ TAKŻE: BAFTA 2019: Księżna Kate w sukni Alexandra McQueena przyćmiła światowe gwiazdy. Oddała hołd Dianie!

Więcej na temat BAFTA Margot Robbie
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10