Okulary Prada Minimal Baroque
1/5
Okulary Prada Minimal Baroque


Jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne, tego sezonu liczą się dwie szkoły designu – aprobowane przez Kanyego Westa, minimalistyczne, mikroskopijne, owalne oprawki rodem z „Matrixa" albo superekstrawaganckie, olbrzymie muchy zdobione absurdalną ilością kamieni, dżetów i złota w stylu Gucciego.

 

Więcej: Zawadzka popłakała się w "PnŚ"! Temat rozmowy nie był dla niej miły

 

Jeśli wierzyć ostatnim zdjęciom Marceliny Zawadzkiej, to prezenterka TVP, modelka oraz mistrzyni stylówy na lata 90. bezwzględnie jest adeptką szkoły okularowego maksymalizmu.

 

Więcej: 5 przykazań stylu z nowego pokazu Prady

 

Gwiazda została sfotografowana w olbrzymich, okrągłych oprawkach z przesadzonymi zdobieniami prosto z nowej, inspirowanej estetyką baroku kolekcją Prady. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/5
Okulary Prada Minimal Baroque

 

Naszym oczom nie umknie absolutnie żaden stylowy detal (nie żeby te okulary Marceliny były łatwe do przeoczenia, w końcu są ogromne) – nowe oprawki gwiazdy TVP to dzieło Prady i pochodzą z nowej kolekcji optycznej zwanej Minimal Baroque.

 

3/5
Okulary Prada Minimal Baroque

 

W kolekcji znalazło się sześć wariantów kolorystycznych tych oprawek.

 

4/5
Okulary Prada Minimal Baroque

 

Ich maksymalistyczny projekt podkręci nawet najprostszą stylizację, natomiast barwione szkła pozwolą spojrzeć na świat w nieco innych kolorach.

 

5/5
Okulary Prada Minimal Baroque

 

Jeśli macie apetyt na maksymalizm w wersji Prady, powinniście wiedzieć, że cena wszystkich oprawek z linii Minimal Baroque wynosi okrągłe 1959 zł. Skusicie się?

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka Prada