Fuksjowe botki z kryształami i pomponami Manolo Blahnik Manolo Blahnik Rihanna w jeansowych kozakach 9 to 5 od Manolo Blahnika oraz Rihanna w sandałkach Poison Ivy od Manolo Blahnika Fuksjowe botki z kryształami i pomponami Manolo Blahnik Szkic botków Manolo Blahnik
Fuksjowe botki z kryształami i pomponami Manolo Blahnik
Materiały prasowe
1/5
Fuksjowe botki z kryształami i pomponami Manolo Blahnik
Materiały prasowe

Czy buty mogą być zbyt ekstrawaganckie? Na pewno nie według Manolo Blahnika. Ulubiony szewc Rihanny, Victorii Beckham czy chociażby Carrie Bradshaw z „Seksu w Wielkim Mieście" pokazał właśnie parę botków, którym może zarzucić wszystko – poza powściągliwością.

 

Więcej: Rihanna zaprojektowała nową kolekcję butów dla Manolo Blahnika. Co w niej znajdziecie?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej o tych praktycznym dziełach sztuki.

 

Zobacz też: Modne akcesoria i dodatki z ekologicznego futra

 

2/5
Manolo Blahnik
Materiały prasowe

Potrzebujecie ekstrawaganckich butów? Skierujcie się prosto do butiku Manolo Blahnika. Pochodzący z czeskiej Pragi hiszpański projektant jak mało kto wie o czym marzą kobiety – i jak urzeczywistnić te marzenia w postaci olśniewających pantofli, kozaków i sandałków nie z tego świata.

3/5
Rihanna w jeansowych kozakach 9 to 5 od Manolo Blahnika oraz Rihanna w sandałkach Poison Ivy od Manolo Blahnika
Materiały prasowe

Nie wierzycie? Zapytajcie Rihanny, której kolekcje kapsułowa stworzone dla Manolo zawierały w sobie takie perełki jak wysokie, jeansowe kozaki na szpilce za 15 tysięcy czy inkrustowane klejnotami sandałki-gladiatorki za 8500 zł.

4/5
Fuksjowe botki z kryształami i pomponami Manolo Blahnik
Materiały prasowe

Teraz projektant wypuścił prawdopodobnie najbardziej ekstrawagancką parę butów w historii. Te jedyne w swoim rodzaju botki w kolorze wściekłej fuksji zostały zaprezentowane po raz pierwszy we flagowym butiku projektanta w Pradze. Są one wyszywane puszysytymi pomponami i kosztują… 21235 zł.

5/5
Szkic botków Manolo Blahnik
Materiały prasowe

Każdy z tych unikatowych obcasów jest inkrustowany ponad setką kryształów marki Preciosa. Projektant stworzył je z okazji premiery swojej wystawy „The Art of Shoes" w praskim muzeum Kampa, gdzie można je podziwiać aż do listopada. To co – robimy skok na muzeum? ;-)

Więcej na temat Manolo Blahnik