Celine pokaz wiosna- lato 2018 trencz
East News

Małgorzata Rozenek pozuje jedynie w trenczu! To projekt najbardziej pożądanej luksusowej marki

Celine pokaz wiosna- lato 2018 trencz
East News

Klasyczny trencz to absolutny obiekt pożądania wśród  fashionistek i największy hit wiosny 2019. Ten który w swojej garderobie ma Małgorzata Rozenek-Majdan to prawdziwa perełka z luksusowego domu mody. Zobaczcie sami!

Małgorzata Rozenek w płaszczu luksusowej marki

Małgorzata Rozenek swoimi stylizacjami za każdym razem robi wielkie wrażenie. Ma doskonałe wyczucie stylu, śledzi trendy i perfekcyjnie łączy ubrania od projektantów z sieciówkami, ale też uwielbia luksusowe  ubrania oraz dodatki z najlepszych domów mody. Często pokazuje swoje stylizacje w mediach społecznościowych, które śledzi ponad milion osób! Jej fani zachwycają się jej lookami i często dopytują skąd pochodzą ubrania czy dodatki. Ostatnio opublikowała seksowne zdjęcie na którym siedzi na krześle ubrana jedynie w beżowy płaszcz marki Celine. Zobaczcie poniżej, wygląda bardzo zmysłowo...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mood #jutrobedzielepiej 😂😂😂 czego i Wam życzę 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Celine to jedna z obecnie najbardziej rozchwytywanych i luksusowych marek wśród gwiazd. Nieprzeciętny minimalizm i wyrafinowane projekty doceniła oczywiście Małgorzata Rozenek bo właśnie z tego domu mody pochodzi jej oryginalny płaszcz. Ma dosyć skomplikowaną i nonszalancką konstrukcję, uszyty jest z dwóch warstw jedwabnej bawełny, która tworzy wielką nadmuchaną formę a jego cena wynosi ponad 20 tys złotych! 

Celine pokaz wiosna- lato 2018 trencz
East News

Płaszcz zobaczycie na pokazach Celnie z kolekcji wiosna-lato 2018 dostępny jest w dwóch odcieniach. Musicie przyznać, że robi wrażenie! My jesteśmy zakochani w tym projekcie!

 

Więcej na temat Magłorzata Rozenek
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23