Rozenek w sukience za 6 tys. Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience Balmain Małgorzata Rozenek-Majdan w butach Louboutin Małgorzata Rozenek-Majdan na gali z okazji 18. urodzin portalu Wizaz.pl
Rozenek w sukience za 6 tys.
ONS
1/4
Rozenek w sukience za 6 tys.
ONS

Jak zwykle wyglądała bosko! Małgorzata Roznek-Majdan pojawiła się na konferencji marki kosmetycznej, której jest ambasadorką. "Perfekcyjna Pani Domu" postawiła na bardzo drogi zestaw, za który łącznie zapłacić musiała 8820 złotych (nie wliczając w koszta wizyty u makijażystki i fryzjera ;)) . Zobaczcie jak prezentowała się w całej okazałości i co dokładnie miała na sobie!

 

Było jak zawsze pięknie i... niezwykle drogo! 

 

Polecamy: To już wojna gwiazd TVN! Kinga Rusin OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Wypindrzona, sztuczna lala"!

2/4
Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience Balmain

Małgorzata Rozenek-Majdan na konferencję Avonu wybrała sukienkę Balmain, za którą trzeba zapłacić 5940 zł. Prezenterka wygląda w niej bardzo dobrze, ale czy kawałek materiału ze znaną matką jest wart takich pieniędzy? Buty również do tanich nie należą...

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan w butach Louboutin

Rozenek-Majdan dopasowała do sukni francuskiej marki buty Christiana Louboutin'a. Ich aktualna cena w jednym z polskich sklepów internetowych to: 2880 zł.

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan na gali z okazji 18. urodzin portalu Wizaz.pl
East News

Choć Gosia kocha zagraniczne domy mody, czasem stawia jednak na polskie marki. Ostatnio przyszła na 18. urodziny portalu "Wizaż.pl", ubrana w czerwony garnitur od Violi Piekut. Podoba Wam się jej różnorodny styl?

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan