OMBRE INTERDITE i ENCRE INTERDITE Givenchy
Mat. prasowe

Makijaż całkowicie odporny na rozmazywanie? Tak, i to w przepięknych kolorach!

OMBRE INTERDITE i ENCRE INTERDITE Givenchy
Mat. prasowe

Żar leje się z nieba, a twój makijaż spływa z twarzy? Marka Givenchy wprowadziła właśnie na rynek kosmetyki o konsystencjach całkowicie odpornych na rozmazywanie. I kolorach, o których marzyłaś!

Encre Interdite i Ombre Interdite Givenchy: pomadka i cienie w płynie

Kiedy jest gorąco, a skóra produkuje więcej sebum, najlepiej sprawdzają się kosmetyki, które naturalnie stapiają się z cerą - w kremie, a jeszcze lepiej, w płynie! Premiera Givenchy to duet uzupełniających się kolorystycznie cieni i pomadek w płynie, które zapewniają intensywny makijaż, odporny na rozmazywanie przez 24 godziny.

OMBRE INTERDITE i ENCRE INTERDITE Givenchy
Mat. prasowe

Encre Interdite, czyli Lip Tint 

Atramentowa pomadka w płynie, która pokrywa usta intensywnym, nasyconym, matowym i w pełni kryjącym kolorem - i robi to już jednym muśnięciem! Utrzymuje się przez ponad 24 godziny. Zapewnia też sześciogodzinne nawilżanie warg. Do wyboru jest osiem odcieni, a wśród nich karminowy, różowo-brązowy, bordowy, ciemnofioletowy, ogniście czerwony… Pomadka kosztuje 149 zł.

OMBRE INTERDITE i ENCRE INTERDITE Givenchy
Mat. prasowe

Ombre Interdite albo Cream Shadow

Wreszcie kremowe cienie do powiek, które zapewniają maksymalny efekt kryjący! Możesz je wklepywać, wcierać, nakładać je warstwowo… a i tak będą niewyczuwalne na powiekach i mocno nasycone nawet przez dobę. Nie zbierają się też w drobnych liniach, ani nie osadzają w załamaniu powieki. Delikatnie nasycone masą perłową cienie dostępne są w czterech odcieniach metalicznych i w dwóch matowych. Kosztują 149 zł.

Cienie i pomadki Encre Interdite i Ombre Interdite Givenchy kupisz w perfumeriach Sephora.

 

Więcej na temat makijaż Givenchy
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13