Magda Gessler z torebką Gucci Sylvie Magda Gessler z torebką Gucci Sylvie i z Robertem Makłowiczem Torebka Gucci Sylvie Torebka Sylvie na pokazie Gucci cruise 17 Kampania Gucci cruise 17
Magda Gessler z torebką Gucci Sylvie
East News
1/6
Magda Gessler z torebką Gucci Sylvie
East News

Wczorajsza prezentacja jesiennej ramówki TVN przysporzyła nam parę mocnych, stylowych momentów – Rozenek w panelowej sukience Self Portrait, Kożuchowska w sandałkach za 100 zł czy zjawiskowa kreacja Just Paul Anny Kalczyńskiej. Ale nawet z tymi imponującymi kreacjami, wciąż brakowało nam looku, który byłby ekscentryczny, odjechany i... memogenny.

 

I wtedy pojawiła się Magda Gessler.

 

Magda Gessler na ramówce TVN
East News

Kulinarna wyrocznia jak zwykle nie zawiodła w kwestii swojej stylizacji i postawiła na rażącą w oczy mnogość wzorów, połyskującej biżuterii, tornado blond loków i ciężkie, masywne platformy w stylu lat 70.

 

Więcej: Autoironia, mnóstwo tęczy i „guccifikacja". Zobacz nowe oblicze luksusu z pokazu Gucci cruise 18.

 

Jaką torebkę dodać do looku, w którym znalazło się już wszystko? Najlepiej taką od mistrza maksymalizmu, Alessandro Michele! Magda Gessler miała na ramieniu ikoniczną torebkę Sylvie od Gucciego.

 

Zobacz też: Kożuchowska na spotkaniu z fanami w butach za 2,5 tys. zł! A inne dodatki? Ich ceny zwalą was z nóg!

 

Wiemy o niej wszystko – zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się z której pochodzi kolekcji, co ją inspirowało i ile kosztuje (wow!) – oraz dlaczego nikt – łącznie z Magdą Gessler – nie może się oprzeć czarującemu ekscentryzmowi nowego Gucciego.

 

Więcej: Największy aplauz podczas konferencji ramówki TVN: Pojawienie się Gessler i Makłowicza! ZDJĘCIA

 

2/6
Magda Gessler z torebką Gucci Sylvie i z Robertem Makłowiczem
East News

Na przekór całej modzie, która bez przerwy stara się nas przekonywać, że mniej znaczy więcej, Alessandro Michele co sezon pokazuje w pokazach Gucci antytezę tego, co zwykle uważamy za modny wygląd. Na wczorajszej ramówce TVN nasza ulubiona modowa maksymalistka Magda Gessler miała ze sobą kultową torebkę Sylvie włoskiego domu mody. Ile kosztowała?

3/6
Torebka Gucci Sylvie
Gucci

To żadna tajemnica, że luksusowe domy mody takie jak Gucci sprzedają bardzo mało ubrań, a główne profity czerpią z rynku akcesoriów i zapachów. Torebka Sylvie to pomysł Michele, który zadebiutował na pokazie Gucci na wiosnę/lato 16. Od tamtej pory jej nowe wersje pojawiają się w każdej nowej kolekcji.

4/6
Torebka Sylvie na pokazie Gucci cruise 17
Gucci

Model z wyhaftowanymi różami, który wybrała Magda Gessler to perełka z kolekcji cruise 17, którą pokazano na szeroko komentowanym pokazie w Londynie w Opactwie Westminster. Kolekcja była zainspirowana ekscentryzmem angielskiej arystokracji. Jej cena powala – ta ozdobiona haftowanymi różami torebka z błękitnej skory kosztuje aż 12567 zł.

5/6
Kampania Gucci cruise 17
Gucci

Nie pasujące do siebie, gryzące się nadruki, ekscentryczne akcesoria i ekstrawaganckie dekoracje z koronek, rękodzieła czy kamieni. Nowe Gucci jest jak Twoja babcia z wyjątkowo ekstrawaganckim wyczuciem stylu – na sterydach. Czy tylko nam wydaje się, że Magda Gessler i Alessandro Michele to bratnie dusze?

6/6
Torebka Gucci Sylvie
Gucci

W oświadczeniu prasowym towarzyszącym jesiennej kolekcji Gucci, Michele porównuje swoją rolę do alchemika. Jest to prawda – wszystko czego się dotyka zamienia się w złoto. W obecnych, kryzysowych czasach zarażanie ludzi na całym świecie nieposkromioną żądzą kupowania to rzeczywiście komercyjne czarnoksięstwo.

Więcej na temat Gucci Magda Gessler