Pokaz Louis Vuitton cruise 19 Pokaz Louis Vuitton cruise 19 Pokaz Louis Vuitton cruise 19 Pokaz Louis Vuitton cruise 19 Pokaz Louis Vuitton cruise 19
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News
1/7
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News

 

Louis Vuitton jest znane ze swoich inspirowanych architekturą i sztuką współczesną pokazów. Dotychczas zaproszeni szczęśliwcy mieli okazję oglądać nowe projekty z kolekcji na sezon cruise w Rio De Janeiro, Kyoto czy Palm Springs w Kalifornii. 

 

Więcej: Lewandowska i Rozenek w sneakersach za 3700 złotych!

 

Najnowszy z pokazów międzysezonowych marka pokazała – podobnie jak ostatnio Gucci – na południu Francji. Prezentacja Louis Vuitton odbyła się w Saint-Paul de Vence, małym średniowiecznym miasteczku przy Lazurowym Wybrzeżu, a obejrzało ją spore grono gwiazd, w tym Emma Stone, Lea Seydoux czy Sienna Miller.

 

Więcej: A może by tak uczcić ślub Meghan i Harry'ego nową torebką? Louis Vuitton ma coś w sam raz dla was

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o nowej kolekcji LV.

 

Więcej: Louis Vuitton kończy paryski tydzień mody – i pokazuje nową wizję feminizmu

 

2/7
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News

 

Nicholas Ghesquiere pokazał swoją kolekcję na sezon cruise 19 dla Louisa Vuittona w ogrodach galerii The Maeght Foundation na południu Francji wśród współczesnych rzeźb. Zaprojektowane przez katalańskiego architekta Josepa Lluisa Serta muzeum mieści w sobie prace Joana Miró, Alberto Giacometti, Georgesa Braque'a i Marka Chagalla. 

 

3/7
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News

 

Mieszczące się zaledwie godzinę drogi od Cannes muzeum było idealnym pretekstem, żeby w kolekcji przemycić nieco inspiracji kulturą wysoką. 

 

4/7
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News

 

Czerpiący inspiracje bezpośrednio z gmachu galerii Ghesquiere nie zawiódł oczekiwań. W kolekcji łączy się ekscentryzm lat 80., zdekonstruowane krawiectwo i futurystyczne sylwetki. „Celebracja eklektyzmu", określił swoje stroje sam projektant.

 

5/7
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News

 

Dziewczęce bluzki, spódnice i sukienki z jedwabiu połączono z przeskalowanymi sneakersami (w tym sezonie ukochane przez Annę Lewandowską Archlighty stały się kozakami) i męskimi żakietami. 

 

6/7
Nicolas Ghesquière i Grace Coddington
East News

 

Ale Louis Vuitton słynie ze skórzanych akcesoriów. W nowej kolekcji, Ghesquiere poprosił o współpracę legendarną brytyjską stylistkę Grace Coddington, która stworzyła linię toreb w kształcie kotów. Swoje projekty Coddington – która na pokaz przyszła w pidżamie w monogram LV – skomentowala: „Moja współpraca z Nicholasem była super. Myślę, że to spełnienie marzeń dla moich kotów – Pumpkin i Blanket – i psa Nicholasa. Dla mnie na pewno".

 

7/7
Pokaz Louis Vuitton cruise 19
East News

 

Ale gwiazdą show były buty. W związku z wszechobecnymi tego lata sneakersami Archlight, na nadchodzący sezon Ghesquiere pokazał całą gamę nowych kolorystyk topornych butów. Czy za parę miesięcy zobaczymy w nich Annę Lewandowską?

 

Więcej na temat Louis Vuitton