Kolekcja Savage x Fenty Kolekcja Savage x Fenty Kolekcja Savage x Fenty Kolekcja Savage x Fenty Kolekcja Savage x Fenty
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe
1/6
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe

 

Jeśli istnieje jedna osoba na świecie, którą chcemy choć odrobinę przypominać w bieliźnie, jest to Rihanna. Po tygodniach hajpu i niejasnych wskazówek na mediach społecznościowych, kultowa wokalistka oraz od niedawna papieżyca showbiznesu właśnie wypuściła swoją własną, autorską linię bielizny, Savage x Fenty.

 

Więcej: GALA MET 2018: RIHANNA JAKO... SEKSOWNY PAPIEŻ, KIM KARDASHIAN I J. LO Z WIELKIMI KRZYŻAMI

 

Ponieważ mamy do czynienia z Rihanną, nikt nie wątpił w to, że staniki, body i gorsety Bad Gal Riri będą skierowane do dziewczyn w każdym wieku, o każdym kolorze skóry i w każdym rozmiarze. Naszym zdaniem? Świat potrzebuje właśnie takich kolekcji! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o Savage x Fenty i zobaczyć ciałopozytywną kampanię nowej linii.

 

Więcej: RIHANNA ODSŁONIŁA NIEOGOLONE NOGI I... ROZSTĘPY? FANI SĄ ZACHWYCENI

 

2/6
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe

 

„Najważniejsze było dla mnie przesuwanie granic, ale także i stworzenie linii, w której dziewczyny będą chciały się dobrze poczuć", Rihanna tłumaczy swoje inpiracje do nowej linii w oświadczeniu prasowym. „Chcę, żeby ludzie wyglądali dobrze i czuli się dobrze. No i żeby mieli odwagę bawić się swoim stylem", dodała.

 

3/6
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe

 

Kolekcja to nie tylko linia podstawowych staników i majtek – Riri pomyślała o wszystkim, co można założyć pod ubranie. Jej celem była inkluzywność, co widać w rozmiarówce. W bieliznę od Rihanny ubiorą się dziewczyny noszące staniki od 32A aż po 44DD, z kolei doły i pidżamy mają rozmiary od XS do 3X. 

 

4/6
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe

 

Co więcej, w kolorystyce nowej bielizny zawarto aż siedem różnych odcieni „cielistego", dla każdego koloru skóry. 

 

5/6
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe

 

Poza podstawami bieliźnianej garderoby, w kolekcji znalazły się obszyte piórami szlafroki, koronkowe gorsety oraz – ogólnie rzecz biorąc – inne ubrania, w których Rihanna przyszłaby na galę Met, a które my możemy nosić w zaciszu własnego domu.

 

6/6
Kolekcja Savage x Fenty
Mat. prasowe

 

W kolekcji Savage x Fenty znalazło się 90 elementów. Wszystkie są dostępne już teraz na SavageX.com w cenach od 49zł do 399 zł. Istnieje też opcja przesyłki do Polski.

 

Więcej na temat Rihanna