Lidia Kalita x Jai Kudo Kolekcja Lidia Kalita Office Code-22 Okulary Jai Kudo w kolekcji Lidii Kality Okulary Jai Kudo w kolekcji Lidii Kality Okulary Jai Kudo w kolekcji Lidii Kality
Lidia Kalita x Jai Kudo
Mat. promocyjne
1/9
Lidia Kalita x Jai Kudo
Mat. promocyjne

Najwyższa pora nieco zmodyfikować nasze podejście do stroju biurowego. Ubieranie się elegancko absolutnie nie musi oznaczać ubierania się nudno. Szczególnie, że jednym z mocniejszych trendów na zbliżający się wielkimi krokami sezon jesień/zima 17 jest… stylizowany na biurowy look, który doczekał się nawet własnej nazwy – officecore.

 

Więcej: Natalia Kukulska zachwyciła stylizacją! Czy to Balenciaga? Nie, to kombinezon polskiej marki!

 

Ale nie myślcie, że „ofiskorowe" ubrania pokazują tylko projektanci z Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Nowa kolekcja Lidii Kality Office Code-22 jest kolejnym przykładem na to, że biznesowy, casualowy look nie musi się podporządkować nudzie biurowej etykiety.

 

Więcej: Ślotała, Sokołowska, Malinowska, Smaszcz-Kurzajewska na premierze kolekcji Lidii Kality ZDJĘCIA

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć nową kolekcję Lidii Kality.

 

 

Flesz FN banner
Viva
Viva

 

2/9
Kolekcja Lidia Kalita Office Code-22
Mat. prasowe

 

Kolekcja Office Code-22 Lidii Kality jest skupiona wokół profesjonalnego wizerunku ale projektantka nie ignoruje mody nawet w stylizacjach do pracy. Liczne detale w postaci ozdobnych aplikacji i gorsetów odświeżają biznesowy look.

3/9
Okulary Jai Kudo w kolekcji Lidii Kality
Mat. promocyjne

O tym, że wielka moda w sposób twórczy potrafi łamać schematy wiemy nie od dziś. Kooperacja Lidii Kality i marki JAI KUDO jest tego doskonałym przykładem. W najnowszym lookbooku polskiej projektantki znalazło się wiele nieoczywistych, a nawet zaskakujących połączeń.

4/9
Okulary Jai Kudo w kolekcji Lidii Kality
Mat. promocyjne

Obok delikatnych, owalnych modeli opraw okularowych pojawiły się także bardzo masywne, oversizowe. Lidia Kalita bez cienia wątpliwości przekonuje nas tym samym, że idealnym dopełnieniem nadchodzących jesiennych trendów będą odważne, przekraczające dotychczasowe granice, awangardowe projekty. Czyż to właśnie ta nieoczywistość nie czyni nas oryginalnymi i wyróżniającymi się na tle innych?

5/9
Okulary Jai Kudo w kolekcji Lidii Kality
Mat. promocyjne

Oprawy marki JAI KUDO stanowią odzwierciedlenie tego oryginalnego i odważnego stylu, który w wyjątkowo skuteczny sposób potrafi dobierać i łączyć z pozoru niepasujące do siebie elementy. Ich modowy charakter oraz tradycyjne wykonanie tworzą w pełni uniwersalne okularowe ikony. Już wkrótce więcej wspólnie przygotowanych modeli. JAI KUDO x LIDIA KALITA to zdecydowania najciekawsza kooperacja nadchodzącego sezonu.

6/9
Kolekcja Lidia Kalita Office Code-22
Mat. prasowe

 

„W modzie biurowej bardziej od trendów liczy się ponadczasowość. Ta linia różni się od  jesiennej kolekcji, która trafi do butików na przełomie września i października" – mówi Lidia Kalita.

7/9
Kolekcja Lidia Kalita Office Code-22
Mat. prasowe

 

Nie od dziś wiadomo, że biurowa garderoba opiera się na mocnym zestawie dobrych jakościowo podstaw. Lidia Kalita proponuje klasyczne białe koszule i ich interpretacje z firmowymi gumami, spodnie z szerokimi nogawkami, kombinezony, przedłużone marynarki w walijską kratę i sukienki, którymi projektantka zapewniła sobie lojalność klientek. Ważnymi cechami kolekcji są warstwowość oraz duży wybór kobiecych gorsetów.
 

8/9
Kolekcja Lidia Kalita Office Code-22
Mat. prasowe

 

Wiadomo, że odnosząca sukcesy w pracy kobieta musi też uczestniczyć w oficjalnych imprezach i bankietach. Wtedy przyda się wieczorowa odsłona kolekcji, w której znajdziecie suknie czy spódnice zdobione naszywkami, florystycznym motywem, cekinami i tiulem. Kolekcja jest utrzymana w wąskiej gamie kolorystycznej - dominuje biel, czerń, granat, szarość oraz szlachetny odcień kości słoniowej.

9/9
Kolekcja Lidia Kalita Office Code-22
Mat. prasowe

 

W lookbooku znalazł się również zwiastun pierwszej kolekcji Badura x Lidia Kalita. Dwa modele butów – klasyczny, skórzany botek oraz szpilka zdobione charakterystycznymi gumami zapowiadają pełną kolekcję. Premiera na pokazie Lidii Kallity w październiku!

www.lidiakalita.pl