Serum La Prairie
Mat. promocyjne
1/5
Serum La Prairie
Mat. promocyjne

No więc, przebarwienia. Czy istnieje coś bardziej demotywującego – i irytująco niespodziewanego – niż małe, kolorowe plamki w najróżniejszych miejscach na naszych twarzach? Zapewne zauważyliście, że drobne, wynikające z nieprawidłowego sposobu wytwarzania przez skórę melaniny plamki wyskakują na czole, nosie i policzkach najczęściej w okresie tuż po mocnym, intensywnym lecie, który spędziliśmy na słońcu.

 

Więcej: Leczenie przebarwień na twarzy. Domowe i naturalne metody

 

Zatem nic dziwnego, że o tej porze roku wiele marek wychodzi nam naprzeciw i prezentuje produkty specjalnie zaprojektowane tak, aby redukować efekty nadmiernego narażenia skóry na promienie słoneczne i zanieczyszczenie środowiska.

 

Więcej: Jak powstają przebarwienia skóry po opalaniu? Czy można im zapobiec?

 

Szwajcarska marka La Prairie wypuściła pierwsze serum rozświetlająco-ujędrniające, które pozwoli Wam raz na zawsze rozprawić się z przebarwieniami. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego, co powinniście wiedzieć o White Caviar Illuminating Pearl Infusion.

 

2/5
Serum La Prairie
Mat. promocyjne

Problem przebarwień skóry to spory dyskomfort, szczególnie jeśli zmiany pigmentacyjne pojawiają się w widocznych miejscach na twarzy. Rola, jaką odgrywa promieniowanie UV oraz działanie wolnych rodników w procesie melanogenezy jest znana od lat, natomiast dopiero od niedawna zaczęto zwracać uwagę na związek między powstawaniem zmian pigmentacyjnych, a oddziaływaniem na skórę zanieczyszczeń środowiska.

3/5
Serum La Prairie
Mat. promocyjne

Wszystkie te czynniki, skłoniły naukowców szwajcarskiej marki La Prairie do opracowania nowej formuły, która pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów w korygowaniu zaburzeń kolorytu skóry. White Caviar Illuminating Pearl Infusion to pierwsze serum rozświetlająco-ujędrniające, które redukuje 3 rodzaje zaburzeń kolorytu skóry: ciemne pigmenty: plamy starcze, ciemne przebarwienie powstające na skutek działania promieni UV, zaczerwienienia skóry wywołane podrażnieniem oraz  matowa, szara tonacja skóry będąca, wynikiem oddziaływania zanieczyszczeń środowiska.

4/5
Serum La Prairie
Mat. promocyjne

Serum White Caviar Illuminating Pearl Infusion zostało zaprojektowane  w taki sposób, aby dostarczyć skórze jak najwięcej składników aktywnych. Oprócz funkcji zwalczania i kontroli typowych przebarwień, pomaga również redukować zaczerwienienia. Stabilna pochodna witaminy C zmniejsza intensywność zabarwienia melaniny w skórze, dzięki czemu skóra odzyskuje równomierny, zdrowy koloryt. Polimerowy matrix zwalcza szkodliwe skutki działania zanieczyszczeń powietrza, dzięki czemu niweluje szary i matowy koloryt cery.  Ekstrakt ze złotego kawioru to królewski akcent i serce kolekcji.

5/5
Serum La Prairie
Mat. promocyjne

Efekt? Serum White Caviar Illuminating Pearl Infusion przywraca młody, świetlisty wygląd skórze. Koloryt skóry jest wyrównany, przebarwienia mniej widoczne, a ich powstawanie jest ograniczone. Skóra odzyskuje blask i zdrowy koloryt, staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Więcej na temat La Prairie