Księżna Kate i książę William na Royal Ascot 2017 Księżna Kate na Royal Ascot 2017 Książę William i księżna Kate na Royal Ascot 2017 Księżna Kate na Royal Ascot 2017 Księżna Kate i książę William na Royal Ascot 2017
Księżna Kate i książę William na Royal Ascot 2017
East News
1/5
Księżna Kate i książę William na Royal Ascot 2017
East News

Z czym Wam się kojarzy angielskie lato? Nam z elegancką herbatką, kanapeczkami z ogórkiem, nieustającym deszczem i kwitnącym czarnym bzem. Oraz oczywiście z najbardziej elegancką imprezą na świecie, wyścigami konnymi Royal Ascot.

 

Zobacz też: Co wydarzyło się na garden party u królowej Elżbiety II? Tego nikt się nie spodziewał

 

Na tę elitarną imprezę w plenerze zjeżdża się cała śmietanka towarzyska Wielkiej Brytanii, by w towarzystwie rodziny królewskiej delektować się szampanem i truskawkami ze śmietaną oraz założyć charakterystyczne dla tej wytwornej imprezy odjechane nakrycia głowy.

 

Więcej: Te sportowe buty pokochała Kate Middleton. Są idealne na lato, a ich cena pozytywnie zaskakuje

 

Ale na tegorocznych wyścigach księżna Kate zostawiła całą modową konkurencję daleko w tyle. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej o jej olśniewającej wiktoriańskiej kreacji.

 

Przeczytaj też: Hazard uprawiają tam królowa, arystokraci, najważniejsi artyści. Sezon wyścigów konnych trwa!

 

2/5
Księżna Kate na Royal Ascot 2017
East News

Kate Middleton zakłada specjalnie dla niej uszyte kreacje Sary Burton dla Alexandra McQueena na najważniejsze okazje – takie jak ślub z księciem Williamem czy wesele jej siostry, Pippy.

3/5
Książę William i księżna Kate na Royal Ascot 2017
East News

Na otwarciu tegorocznej edycji tej najbardziej elitarnej – i zdecydowanie najbardziej angielskiej – z brytyjskich imprez, księżna Kate po raz kolejny sięgnęła po unikatową kreację od brytyjskiego domu mody.

4/5
Księżna Kate na Royal Ascot 2017
East News

Jej look był zwrotem o 180 stopni od ostatniej kreacji w kolorze millenial pink, którą Kate założyła na urodziny królowej Elżbiety, natomiast biała koronka nasuwa nam skojarzenia z olśniewającą suknią, którą miała na sobie stając przed ołtarzem. Specjalnie zaprojektowany – również przez Sarę Burton dla McQueena – toczek we florystyczne koronki uzupełnił jej śnieżnobiały look.

5/5
Księżna Kate i książę William na Royal Ascot 2017
East News

Wiktoriańską sylwetkę kreacji księżnej uwspółcześniły akcesoria w beżowym kolorze – czółenka na wysokim obcasie marki Gianvito Rossi i pasująca kolorystycznie kopertówka. Z kolei kolczyki Kate – które jak głosi plotka zostały jej wypożyczone przez samą królową Elżbietę – dodały jej stylizacji nieoczekiwanego błysku. Ok, zmieniamy zdanie – to właśnie kreacja księżnej Kate jest kwintesencją angielskiego lata!