Kremy Abeille Royale Guerlain Kremy Abeille Royale Guerlain Kremy Abeille Royale Guerlain Kremy Abeille Royale Guerlain
Kremy Abeille Royale Guerlain
Mat. prasowe

Abeille Royale Guerlain to kultowa seria kremów przeciwstarzeniowych opartych na mieszance miodu i mleczka pszczelego wytwarzanych przez czarne pszczoły. Teraz dołącza do niej krem, który jest…  prawdziwą rewolucją! 

Abeille Royale Guerlain: nowy matujący krem anti-ageing

Miód to zawiera bezcenne składniki odżywcze dla skóry. Dlatego marka Guerlain stworzyła linię Abeille Royale - kompletną serię produktów przeciwstarzeniowych na bazie najczystszego miodu i składników pochodzenia pszczelego, wytwarzanych są przez czarne pszczoły z chronionej przez UNESCO francuskiej wyspy Ouessant. 

W 2019 roku do kremów Abeille Royale – dwóch kremów na dzień oraz jednego na noc – dołączył zupełnie nowy krem matujący na dzień. Dlaczego jest wyjątkowy?

1/4
Kremy Abeille Royale Guerlain
Mat. prasowe

Nowy krem na dzień do skóry normalnej i mieszanej Abeille Royale przeznaczony jest specjalnie dla cery tłustej i mieszanej - działa przeciwstarzeniowo i przeciwdziała niedoskonałościom. Koniec wybieraniem między kremem zwalczającym widoczne oznaki starzenia i kremem przeciwko niedoskonałościom! To ważne, ponieważ cera mieszana to skóra pozbawiona równowagi - cierpiąca na nadmiar sebum w strefie T oraz przesuszenie w innych strefach. W efekcie zmarszczki są bardziej widoczne w suchych miejscach, pory są większe w strefach tłustych, a skóra wygląda starzej.

Sekret działania tego kremu to propolis. Słynie z właściwości antyseptycznych i poprawia zdrowie skóry, idealnie odpowiadając potrzebom cery tłustej i mieszanej. Kompleks propolisowy w linii Abeille Royale pomaga regulować wydzielanie sebum i zwężać pory. Efekty? Już po pierwszym zastosowaniu badane kobiety wskazywały na redukcję zmarszczek o 20%, a efekt matujący zauważyło ich 23%. Po tygodniu wyniki te wzrosły do 82 i 70%!

Krem na dzień do skóry normalnej i mieszanej Abeille Royale kosztuje 601 zł.

2/4
Kremy Abeille Royale Guerlain
Mat. prasowe

To nie koniec zmian w linii Abeille Royale. Zmieniły się opakowania kosmetyków, dzięki czemu są bardziej ekologiczne. Choć mają tę samą pojemność, słoiczki są teraz lżejsze i wykonane są w 90% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Krem na dzień zawiera odmładzającą, opartą na składnikach pochodzenia pszczelego technologię BlackBee Repair z rewitalizującą pochodną witaminy C, co sprawia, że działa przeciwstarzeniowo ze zdwojoną siłą.

Krem na dzień Abeille Royale kosztuje 601 zł.

3/4
Kremy Abeille Royale Guerlain
Mat. prasowe

Bardziej eko są też same formuły kremów. Zostały one zmodyfikowane i włączono do nich jeszcze bardziej przyjazne środowisku składniki - na przykład naturalne emulgatory. Krem na noc łączy antystarzeniową technologię BlackBee Repair z witaminą E, dzięki czemu zwiększa elastyczność skóry, a także zwalcza enzymy powodujące degradację elastyny - to już zasługa miodu z wyspy Ouessant.

Krem na noc Abeille Royale kosztuje 713 zł.

4/4
Kremy Abeille Royale Guerlain
Mat. prasowe

W linii jest też bardzo odpowiedni na chłodniejsze pory roku bogaty krem na dzień Rich Day Cream - jego konsystencja jest też idealna dla przesuszonej skóry. Stanowi on łagodne połączenie odżywczego wosku pszczelego, lekkiego olejku i delikatnego masła - nawilża, ale nie przetłuszcza.

Rich Day Cream Abeille Royale kosztuje 601 zł.

 

Więcej na temat pielęgnacja twarzy Guerlain