Krem

Krem ze 150 tysięcy kwiatów - zobacz nowość pod oczy z szafranu… cenniejszego niż złoto

Krem

 

Potężny antyoksydant: ekstrakt z jednodniowego greckiego szafranu o najwyższej jakości na świecie - oto sekret nowego eliksiru pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron Eye Elixir marki Korres.

 

GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR Korres
Mat. prasowe

 

Golden Krocus Ageless Saffron Eye Elixir to kolejny element luksusowej linii marki naturalnych greckich kosmetyków Korres. Działa on jak jak booster, wzmacniając właściwości innych kosmetyków, oraz jak serum przeciwdziałające oznakom starzenia i zmęczenia.

 

Wypełnia skórę, zmniejsza widoczność kurzych łapek, obrzęków i cieni pod oczami, natychmiast odmładza i rozświetla twarz obiecuje producent.

 

Szlachetny szafran

Co w nim wyjątkowego? Otóż ekstrakt z jednodniowego krokusa z Kozanii! Czerwone stygmaty kwiatu są bogatym źródłem doskonałego antyutleniacza - krocyny. Aby uzyskać kilogram stygmatów, potrzeba aż 150 tysięcy kwiatów! Rosną one w Kozanii w północnej Grecji, w wiosce Krocus (a jakże!). Krokusy kwitną tylko raz w roku w październiku, zaledwie przez dwa tygodnie. Ich kwiaty zbierane są codziennie tuż po wyparowaniu porannej rosy, kiedy szafranowe antyutleniacze są najsilniejsze. Natychmiast potem szafranowe stygmaty i pręciki oddzielane są ręcznie od płatków, suszone, a następnie przetwarzane w Laboratorium Ekstrakcji Ziół Korres. W ten sposób marka współpracuje z Kooperatywą Producentów Szafranu i wspiera około tysiąc rodzin z 20 okolicznych wiosek, które pracują przy corocznych zbiorach szafranu.

 

GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR Korres
Mat. prasowe

 

Szafran to nie wszystko

Drogocenny szafran to jednak nie koniec! W serum znajdują się też:

*beta-glukan, który nawilża skórę i wspomaga jej naturalne mechanizmy obronne

*kompleks sześciu naturalnych składników przeciwstarzeniowych, które zmniejszają widoczność zmarszczek oraz cieni pod oczami, wyrównują koloryt cery, wygładzają, ujędrniają i wypełniają ją, zwiększając jej elastyczność i napięcie.

Ageless Saffron Eye Elixir kosztuje 309 zł.

 

GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR Korres
Mat. prasowe

Więcej na temat pielęgnacja Ekokosmetyki
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53