Krem DayWear Anti-Oxidant
Mat. prasowe

Nowy krem od Estée Lauder chroni skórę przed zanieczyszeniami! Chcemy go mieć!

Krem DayWear Anti-Oxidant
Mat. prasowe

Marka Estée Lauder zaprezentowała nowy krem na wiosnę. To DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF 15, który nie tylko nawadnia i intensywnie nawilża skórę przez 72 godziny, ale także chroni ją przed zanieczyszczeniami środowiska oraz szkodliwymi promieniami słonecznymi. Krem zawiera kompleks Super Anti-Oxidant Complex, który ma działania antyoksydancyjne. 

Krem ma formę beztłuszczowego sorbetu, dzięki czemu szybko się wchłania, nie obciąża skóry i pozwala jej oddychać. Marka obiecuje, że po nałożeniu produktu skóra jest odświeżona, gładsza i pełna blasku. 

Co warto wiedzieć o nowym kremie Estée Lauder?

Krem zawiera technologię 72H-Hydration, która zapewnia intensywne nawilżenie skóry i wspomaga jej naturalną ochronę przed oznakami przedwczesnego starzenia się. Jednocześnie technologia wzmacnia blokadę wilgoci, która utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz zapobiega odwodnieniu. 

Krem zawiera również kompleks Super Anti-Oxidant firmy DayWear, który zawiera witaminy C, E, EGT i Eukarion. Jest to silna dawka przeciwutleniaczy, które chronią skórę przez cały dzień przed szkodliwym działaniem wolnych rodników podczas ekspozycji na czynniki środowiskowe. 

Technologia Sunsreen suspension zawarta w kremie to ochrona przed słońcem. 

Krem należy stosować rano i wieczorem po nałożeniu serum naprawczego. Kosztuje 199 złotych za 50 ml. 

 

nowy krem Estée Lauder
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat kosmetyki
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29