Krem DayWear Anti-Oxidant
Mat. prasowe

Nowy krem od Estée Lauder chroni skórę przed zanieczyszeniami! Chcemy go mieć!

Krem DayWear Anti-Oxidant
Mat. prasowe

Marka Estée Lauder zaprezentowała nowy krem na wiosnę. To DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF 15, który nie tylko nawadnia i intensywnie nawilża skórę przez 72 godziny, ale także chroni ją przed zanieczyszczeniami środowiska oraz szkodliwymi promieniami słonecznymi. Krem zawiera kompleks Super Anti-Oxidant Complex, który ma działania antyoksydancyjne. 

Krem ma formę beztłuszczowego sorbetu, dzięki czemu szybko się wchłania, nie obciąża skóry i pozwala jej oddychać. Marka obiecuje, że po nałożeniu produktu skóra jest odświeżona, gładsza i pełna blasku. 

Co warto wiedzieć o nowym kremie Estée Lauder?

Krem zawiera technologię 72H-Hydration, która zapewnia intensywne nawilżenie skóry i wspomaga jej naturalną ochronę przed oznakami przedwczesnego starzenia się. Jednocześnie technologia wzmacnia blokadę wilgoci, która utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz zapobiega odwodnieniu. 

Krem zawiera również kompleks Super Anti-Oxidant firmy DayWear, który zawiera witaminy C, E, EGT i Eukarion. Jest to silna dawka przeciwutleniaczy, które chronią skórę przez cały dzień przed szkodliwym działaniem wolnych rodników podczas ekspozycji na czynniki środowiskowe. 

Technologia Sunsreen suspension zawarta w kremie to ochrona przed słońcem. 

Krem należy stosować rano i wieczorem po nałożeniu serum naprawczego. Kosztuje 199 złotych za 50 ml. 

 

nowy krem Estée Lauder
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat kosmetyki
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51