Kolekcja Serena Williams x Off-White Kolekcja Serena Williams x Off-White Kolekcja Serena Williams x Off-White Kolekcja Serena Williams x Off-White Kolekcja Serena Williams x Off-White
Kolekcja Serena Williams x Off-White
Mat. prasowe
1/5
Kolekcja Serena Williams x Off-White
Mat. prasowe

 

Serena Williams – poza byciem niepokonaną – słynie z dobrego stylu, zarówno na korcie jak i poza nim. W przeszłości legenda tenisa wystąpiła w wielu pamiętnych stylizacjach – na przykład w czarnym kombinezonie na turnieju French Open w maju czy śnieżnobiałej plisowanej spódnicy na lipcowym Wimbledonie. 

 

Więcej: Zaglądamy do domu Sereny Williams o wartości… 43 milionów złotych

 

Wkrótce Serenę czeka powrót na US Open, na którym sportsmenka zawalczy o swój 24. Wielki Szlem. A o zaprojektowanie swojego stroju na nadchodzący turniej Williams poprosiła nikogo innego jak kultowego projektanta marek Off-White i Louis Vuitton, Virgila Abloha. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Dla dzieci zrezygnuje z tenisa! Czy to koniec sportowej kariery Sereny Williams?

 

2/5
Kolekcja Serena Williams x Off-White
Mat. prasowe

 

„W przypadku tej kolekcji, moją muzą jest Serena, jedna z najpotężniejszych, najbardziej inspirujących sportsmenek", powiedział Abloh w oświadczeniu. „Chciałem oddać jej ducha walki, ale też wprowadzić powiew świeżości do świata tenisa".

 

3/5
Kolekcja Serena Williams x Off-White
Mat. prasowe

 

Kolekcja – nazwana The Queen Collection – składa się z reinterpretacji według Abloha najsłynniejszych strojów Sereny z przeszłości, do których projektant dodał motywy znane z jego marki Off-White. W zainspirowanej miłością tenisistki do tańca i baletu linii znajdziecie błękitną sukienkę na jedno ramię z plisowaną spódnicą, czarną, „wieczorową" kreację z tiulowym dołem i limitowaną edycję sneakersów NikeCourt Flare 2 z napisem „Serena" wytłoczonym na podeszwie. 

 

4/5
Kolekcja Serena Williams x Off-White
Mat. prasowe

 

„W tenisie najbardziej podoba mi się gracja i zwiewność. Gra jest agresywna, ale wymaga dotyku finezji", ciągnął Abloh. „Zatem sukienki są bardzo kobiece, ale jest w nich coś z agresywności Sereny. Częściowo odsłania. Jest asymetryczna. Sylwetka w stylu baleriny podkreśla wdzięk".

 

5/5
Kolekcja Serena Williams x Off-White
Mat. prasowe

 

Kolekcja trafi do sprzedaży, a jej premierę przewidziano na dzień inauguracji tegorocznego turnieju US Open – 27 sierpnia. Ceny kolekcji będą się wahać w przedziale 499 zł - 3399 zł.

 

Więcej na temat Serena Williams