Juicy Couture x Swarovski
Mat. prasowe
1/5
Juicy Couture x Swarovski
Mat. prasowe


Jeśli sięgniecie pamięcią do (nie aż tak odległej) przeszłości, w latach 00. za ucieleśnienie stylu uchodziła Paris Hilton, która odkrywała uroki wiejskiego życia w swoim programie „The Simple Life" (który jest prawdopodobnie najlepszą rzeczą w historii telewizji), ubrana od stóp do głów w skoordynowane kolorystycznie welurowe komplety dresów od kalifornijskiej marki Juicy Couture.

 

Więcej: Moda na... zły gust?! Te OBCIACHOWE rzeczy są teraz SUPERMODNE! Które gwiazdy je noszą?

 

Wszyscy fani stylu minionej dekady ucieszy informacja, że Juicy Couture powraca – w wyjątkowo błyskotliwym stylu. Kultowa marka właśnie wypuściła kolekcję dresów – w tym jeden kombinezon w całości wyszywany kryształami w cenie, która przyprawi bardziej wrażliwych z was o palpitacje serca. Ponieważ dlaczego nie?

 

Więcej: Rubik dla YSL, Ziober dla Versace, a Frąckowiak dla Juicy Couture

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: 9 marek z lat 90, które wracają do łask! Na pewno je pamiętasz! :)

 

2/5
Juicy Couture x Swarovski
Mat. prasowe

 

Najnowsza linia sportowych dresów Juicy Couture jest wyszywana kryształami Swarovskiego i wprost emanuje stylem Paris Hilton w okolicach lat 00.

 

3/5
Juicy Couture x Swarovski
Mat. prasowe

 

We współpracy ze Swarovskim, ikoniczna marka stworzyła wyszywany kryształami kombinezon, który kosztuje druzgoczące 113745 zł.

 

4/5
Juicy Couture x Swarovski
Mat. prasowe

 

Poza tą finansowo nieroztropną opcją, marka wypuściła też zdobione dresy, kombinezony, szortów i crop topy – wszystkie opatrzone kultowym logo Juicy Couture.

 

5/5
Juicy Couture x Swarovski
Mat. prasowe

 

Para szortów z kryształkami Swarovskiego będzie was kosztowała zaledwie 9 tys. zł, z kolei różowa bluza z kapturem to wydatek rzędu 4777 zł. Na dodatek, każdy z elementów możecie spersonalizować dodając na plecach wasze  imię – oczywiście z kryształów. Pierwsza partia kolekcji jest już dostępna na Farfetch – natomiast diamentowy kombinezon ma być dostępny jesienią. Co wy na to?

 

Więcej na temat Juicy Couture