Kolekcja Bobbi Brown i Ulli Johnson czerwona szminka
Mat. prasowe

Siła tkwi w prostocie! Poznaj minimalistyczną kolekcję kosmetyków Ulli Johnson dla marki Bobbi Brown

Kolekcja Bobbi Brown i Ulli Johnson czerwona szminka
Mat. prasowe

Ulla Johnson, projektantka mody z Nowego Jorku, we współpracy z marką Bobbi Brown stworzyła limitowaną kolekcję kosmetyków. Linia jest prosta i subtelna, tak jak jej projekty. Ulla Johnson każdemu produktowi nadała nazwę, która pochodzi od jej ukochanych bohaterek lub muz. Chciała stworzyć kosmetyki, które odzwierciedlałyby jej estetykę, dlatego zaprojektowała kolekcję delikatnych róży i kremowych rozświetlaczy, błyszczących, pastelowych cieni i wyrazistej pomadki, które nadają się do stworzenia looku zarówno na dzień, jak i na noc.

W kolekcji można znaleźć: Minou Eye Palette, Esme & Inez Cheek Palettes, Extra Lip Tint w kolorze Bare Sparkle oraz Crushed Lip Color w kolorze LouLou.

MINOU | Eye Palette 

Limitowana paleta cieni do powiek to zestaw nowych oraz uwielbianych przez fanów, delikatnych, połyskujących cieni, autorstwa Ulli. Pięć neutralnych, a jednocześnie uniwersalnych odcieni może posłużyć do stworzenia wielowymiarowego makijażu oka. Cienie znalazły się w pięknym opakowaniu z kwiecistym nadrukiem - słynnym wzorem Ulli. 

ESME & YNEZ | Cheek Palettes 

Limitowana paleta do policzków z różem i rozświetlaczem w kremowej formule. Połączenie kultowego Pot Rouge do policzków i ust z rozświetlaczem. Każda paleta zawiera mini fiolkę z wygładzającym Extra Face Oil, który zapewnia cerze dodatkowego nawilżenia i blasku. 

Extra Lip Tint | Bare Pink & Sparkle 

To podkreślający kolor ust balsam w klasycznym odcieniu Bare Pink oraz limitowanej edycji Bare Sparkle - klasyczny odcień z odrobiną połysku. 

Crushed Lip Color | LouLou 

Limitowana edycja luksusowej pomadki Crushed Lip Color. Miękka, matowa, mocno napigmentowana szminka o żywym pomarańczowo-czerwonym kolorze. 

Limitowana paleta do policzków z różem i rozświetlaczem

Kolekcja Bobbi Brown i Ulli Johnson paletka
Mat. prasowe

Limitowana paleta cieni do powiek

Kolekcja Bobbi Brown i Ulli Johnson cienie do powiek
Mat. prasowe

 

Więcej na temat kosmetyki do makijażu
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51