Kolekcja Genaissance de la Mer
Mat. prasowe

Genaissance de la Mer to najbardziej luksusowa linia marki La Mer. Czyni cuda i… kosztuje dobrą pensję

Kolekcja Genaissance de la Mer
Mat. prasowe

Kolekcja Genaissance de la Mer podbija świat od 2015 roku. Choć jest bardzo droga, wciąż zyskuje wiernych fanów! Nic dziwnego - zawiera najczystszą formę kultowego składnika La Mer Miracle Broth. Co to jest i dlaczego jest warte wszystkie pieniądze?

Genaissance de la Mer: luksus młodości

Elastyczna, napięta, jędrna i promienna - taka ma stać się skóra już po kilku dniach używania kosmetyków linii Genaissance de la Mer. To zasługa naturalnego, kultowego składnika La Mer - The Crystal Miracle Broth w jego najbardziej intensywnej postaci czystych, doskonałych i skoncentrowanych kryształów, przyspieszających procesy odnowy i regeneracji skóry oraz zmniejszających widoczność zmarszczek.

Kolekcję tworzą trzy kosmetyki: najstarsze na rynku The Serum Essence oraz dwie nowości z 2017 roku - krem pod oczy The Eye and Expression Cream oraz esencja The Infused Lotion. Co potrafią?
 

Kolekcja Genaissance de la Mer
Mat. prasowe

The Serum Essence

To serum ma cofać czas! Ma lekką formułę esencji i zapewnia skórze blask i odnowę. Zmniejsza zmarszczki, drobne linie, niedoskonałości i inne oznaki starzenia oraz zwalcza podrażnienia i wspiera naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Cena: 2550 zł

 

Kolekcja Genaissance de la Mer
Mat. prasowe

 

The Infused Lotion

Esencja, którą stworzono przez zestawienie dwóch formuł – Crystal Miracle Broth i emolientów. Powstała wodno-oleista substancja, która w zetknięciu ze skórą zamienia się w płynny, silnie nawilżający lotion. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd natychmiast po jego aplikacji! Stosowany codziennie wzmacnia barierę ochronną i sprawia, że cera staje się bardziej jędrna i gładsza. The Infused Lotio jest idealną bazą pod The Serum Essence.

Cena: 1130 zł

Kolekcja Genaissance de la Mer
Mat. prasowe

The Eye and Expression Cream

Krem pod oczy, którego wygładzająca struktura odmładza i regeneruje delikatne partie skóry pod oczami. Natychmiast likwiduje opuchnięcia i cienie wokół oczu, a w ciągu dwóch tygodni także drobne linie i oznaki stresu, zmęczenia oraz starzenia. Skóra zostaje odmłodzona, rozjaśniona i bardziej promienna. Krem wypełnia też zmarszczki mimiczne! Do kremu dołączone jest specjalne narzędzie do masażu, zainspirowane strukturą i dotykiem kamieni morskich wyrzucanych na brzeg.

Cena: 1570 zł

 

Więcej na temat La Mer pielęgnacja skóry
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51