Kendall Jenner w kampanii biżuterii wiosna-lato 2019 Tiffany & Co.
ONS.pl

Kendall Jenner twarzą nowej wiosennej kampanii luksusowej marki Tiffany & Co.

Kendall Jenner w kampanii biżuterii wiosna-lato 2019 Tiffany & Co.
ONS.pl

Kultowa marka Tiffany & Co., słynie nie tylko z przepięknych pierścionków zaręczynowych. Właśnie zaprezentowała kolekcję na wiosnę 2019. Do swojej kampanii reklamowej zaprosiła jedną z sióstr Kardashianek, czołową supermodelkę Kendall Jenner.

Kendall Jenner w kampanii biżuterii Tiffany & Co.

Tym razem ta prestiżowa jubilerska marka, zatrudniła do swojej nowej kampanii całą armię najlepszych modelek: Carolyn Murphy, Imaan Hammam, Mica Argana, Fei Fei Sun no i oczywiście jedną z najlepiej zarabiających w branży Kendall Jenner. Jej naturalność, wdzięk i urok idealnie oddają założenia kolekcji. Kampania przede wszystkim koncentruje się na wyrażaniu siebie i autentyczności. 

Kendall Jenner w kampanii biżuterii wiosna-lato 2019 Tiffany & Co.
ONS.pl

Kendall Jenner pozuje z elementami w charakterystycznych niebieskich odcieniach Tiffany, jak np. apaszka czy zestaw do ping-ponga. Oczywiście ma też na sobie stylowe i eleganckie: pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransoletki z subtelnie  pojawiającą się literą "T". Cała kolekcja jest prosta, ale zarazem wyrafinowana, nie da się ukryć, że robi ogromne wrażenie i nic dziwnego, że gwiazdy ją tak uwielbiają! Kto z nas nie marzy o słynnym niebieskim pudełeczku? O nim też opowiada modelka, która w oświadczeniu wyznała: 

„Niebieskie pudełko Tiffany jest tak kultowe” i „Przywołuje tyle emocji i szczęścia - wiesz, że od momentu, kiedy je zobaczysz, dostajesz coś naprawdę wyjątkowego”.

Zdjęcia do kampanii robił fotograf Craig McDean, który  zaprezentował zdjęcia w świeży i nieoczekiwany sposób.

 

Więcej na temat Kendall Jenner
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08