Ślub Kate Upton Ślub Kate Upton Ślub Kate Upton Ślub Kate Upton Ślub Kate Upton
Ślub Kate Upton
Instagram
1/5
Ślub Kate Upton
Instagram

W minioną sobotę Kate Upton powiedziała sakramentalne „tak" zawodnikowi futbolu amerykańskiego Justinowi Verlanderowi – a ślub pary, który mieliśmy okazję podglądnąć dzięki genialnemu wynalazkowi znanemu jako media społecznościowe – był jednym z najbardziej bajkowych jakie było nam dane oglądać.

 

Więcej: Ewa Farna pokazała WIDEO z fragmentem swojego ślubu! Zobacz gorący pocałunek młodej pary!

 

Egzotyczna lokacja? Jest. Sukienka od projektanta? Owszem. Piękni goście – naturalnie. Supermodelka i sportowiec zdecydowali się na każde obowiązkowe zagranie towarzyszące ślubom gwiazd – również z tego powodu para postanowiła zorganizować swoją ceremonię w czarującej Toskanii.

 

Więcej: Suknia ślubna Mai Bohosiewicz robi wrażenie! Ale to cena kreacji zwali Was z nóg

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jak wyglądał ich ślub.

 

2/5
Ślub Kate Upton
Instagram

 

Ceremonia zaślubin Kate i Justina odbyła się w toskańskim zamku, z kolei wesele para zorganizowała w hotelu Castiglioni Del Bosco, którym zarządza rodzina Ferragamo.

 

3/5
Ślub Kate Upton
Instagram

 

A co z suknią? Oczywiście, jedna z najsłynniejszych supermodelek świata wyglądała podczas ceremonii niczym disneyowska księżniczka. Upton poszła do ołtarza w sukni od projektanta, po którego ślubne kreacje sięgają największe gwiazdy takie jak Anne Hathaway czy Jackie Kennedy – Valentino.

 

Prześwitujące, haftowane body, długie rękawy i koronkowy dół – supermodelka miała na sobie suknię ślubną niczym z bajki. Pod względem urody, Kate postawiła przede wszystkim na prostotę – swoje długie włosy modelka wystylizowała w zgrabne fale, natomiast jeśli chodzi o makijaż, Kate Upton miała mocno podkreślone oczy – i niewiele więcej.

 

4/5
Ślub Kate Upton
Instagram

 

Każdy, kto kiedykolwiek był gościem na weselu wie doskonale, że niemal równie istotne jak suknia panny młodej są dekoracje sali. Na toskańskim weselu modelki i sportowca bukiety kwiatów w jesiennej palecie barw dostały dostarczone przez butikową markę florystyczną Tuscany Flowers. Z kolei druhny – zgodnie z amerykańską tradycją – miały na sobie jednakowe sukienki. Kate Upton wybrała je z nowej kolekcji luksusowej marki Needle & Thread.

 

5/5
Ślub Kate Upton
Instagram

 

Jak rozpoznać, że ślub gwiazdy jest naprawdę elegancki? Naturalnie, po robionej na zamówienie papeterii z inicjałami pary młodej ;-).

 

Więcej na temat Kate Upton