Kampania Badura wiosna/lato 18 Kampania Badura wiosna/lato 18 Kampania Badura wiosna/lato 18 Kampania Badura wiosna/lato 18 Kampania Badura wiosna/lato 18
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska
1/6
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska


Powiedzieliśmy to już nie raz – i nie raz to powtórzymy: 2018 jest rokiem stylowego maksymalizmu. Choć jeszcze parę sezonów temu panowała moda na dyskretny minimalizm – klasyczne sylwetki, palety beży i neutralnych odcieni – trzeba przyznać, że znacznie ciekawiej jest po prostu zaszaleć.

 

Więcej: Od botków aż po sztyblety i kozaki. Wybraliśmy 10 najlepszych par butów z nowej kolekcji Badura

 

Na szczęście teraz – w dużej mierze dzięki nowemu kierunkowi Gucciego pod przewodnictwem Alessandro Michele – wszyscy traktują modę jako zabawę – tak jak trzeba. Marki prześcigają się w łączeniu niepasujących printów, zestawianiu ze sobą krzykliwych kolorów i maksymalistycznej biżuterii.

 

Więcej: Moda według marki Badura. Trendy z kolekcji Badura Icons. GALERIA

 

Trend zaczęły również reinterpretować polskie marki. Po ostatniej eklektycznej kolekcji Bizuu i inspirowanej latami 70. linii kapsułowej Reserved, do grona polskich maksymalistów dołączyła właśnie marka Badura. W nowej kampanii linii Badura Icons – za którą odpowiada fotografka Zuza Krajewska – printy ścierają się ze sobą, faktury wzajemnie kontrastują a kolory butów są żywe i nasycone.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć maksymalistyczną kampanię Badury.

 

2/6
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska

 

Najnowsza kampania na wiosnę/lato powstała w zabytkowych wnętrzach Pałacu w Nieborowie. Na zdjęciach wizerunkowych Badury po raz czwarty można zobaczyć Anetę Kręglicką, ambasadorkę marki.


 

3/6
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska

 

Oprócz niej w sesji zdjęciowej wzięły udział aż trzy modelki – znana z pierwszej kampanii Badura Icons Natalia Siódmiak, rudowłosa Julia Banaś oraz Patrycja Gardygajło.

 

4/6
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska

 

Tegoroczna kampania odzwierciedla charakter kolekcji na wiosnę/lato 18, która jest wielobarwna, eklektyczna i zaskakująca.

 

5/6
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska

 

Oprócz ikonicznych czółenek, w kolekcji pojawiły się botki i kozaki w klimacie boho, sportowe sneakersy oraz utrzymane w trendach klapki.

 

6/6
Kampania Badura wiosna/lato 18
Zuza Krajewska

 

Kredyty


Zdjęcia: Zuza Krajewska
Filmy: Piotr Krawczyk
Modelki: Aneta Kręglicka, Julia Banaś (AS Management), Patrycja Gardygajło (Dvision), Natalia
Siódmiak (Model Plus)
Model: Aristotelis / Neva Models
Produkcja: LAF Artists / Badura
Makijaż: Sylwia Rakowska | Van Dorsen Artists
Włosy: Piotr Wasiński | Van Dorsen Artists
Kwiaty: mi.zu flower design

 

Więcej na temat Badura