Converse x JW Anderson Pokaz Converse x JW Anderson na Pitti Uomo Pokaz Converse x JW Anderson na Pitti Uomo Converse x JW Anderson Converse x JW Anderson
Converse x JW Anderson
1/5
Converse x JW Anderson

Jak się wyróżnić z tłumu na festiwalu? Niekiedy odnosimy wrażenie, że bez względu na to jakie było pytanie, odpowiedź brzmi: brokat! Converse i JW Anderson właśnie wypuścili wspólną kolekcję, w której klasyczne trampki przeszły pstrokaty lifting.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej o tych połyskujących butach.

 

Więcej: Złote i srebrne buty w stylizacjach wieczorowych, street style, disco

 

2/5
Pokaz Converse x JW Anderson na Pitti Uomo

Kolekcja stworzona we współpracy JW Andersona i marki Converse została zaprezentowana na pokazie brytyjskiego projektanta podczas legendarnych targów mody Pitti Uomo we Florencji.

3/5
Pokaz Converse x JW Anderson na Pitti Uomo

„Odkąd kupiłem swoją pierwszą parę, Conversy symbolizowały dla mnie radykalizm w stylu i kulturze. Różnice i podobieństwa między światem Converse i światem JW Andersona sprawiają, że projektując tę kolekcję czułem się jak gdybym wrócił na plac zabaw", powiedział projektant Jonathan Anderson w oświadczeniu.

4/5
Converse x JW Anderson

Zamiast klasycznych, jednokolorowych trampek, stworzone przez Andersona Conversy oszałamiają błyskiem i oślepiają brokatowym materiałem. I – co ciekawe – nie dyskryminują.

5/5
Converse x JW Anderson

Cała kolekcja jest uniseksowa i występuje w całej gamie metalicznych kolorów. A dla zwolenników nieco bardziej ortodoksyjnych butów, JW Anderson stworzył też bardziej klasyczne modele w bieli i błękicie. Chociaż ta olśniewająca kolekcja trampek nie ma jeszcze  ustalonej oficjalnej premiery – ani cen – już teraz możecie zobaczyć ją w ruchu na poniższym filmiku.

 

 

Without tension no one pays attention. #converse x @jw_anderson

Post udostępniony przez Converse (@converse)

 

Więcej na temat Converse JW Anderson