Salon z kominkiem u Justina Biebera
East News

Justin Bieber ostatnio dużo czasu spędzał w Nowym Jorku, jednak po powrocie do Los Angeles zdecydował się na zakup nowego domu, a w zasadzie rezydencji o powierzchni ponad 6 tys. metrów kwadratowych. Nowy dom Bieberów znajduje się w Benedict Canyon w Beverly Hills. Mieszkanie zostało ostatnio odnowione przez jednego z najpopularniejszych architektów w Hollywood, Charlesa Infante. Wnętrza domu są imponujące. Zobaczcie sami!

1/6
Dom Justina Biebera w Kalifornii
East News

W rezydencji, która została wybudowana w latach 30. i obecnie należy do Hailey i Justina Bieberów znajduje się pięć sypialni i siedem łazienek. W ogromnym wnętrzu nie mogło zabraknąć również sali kinowej, gabinetu, biblioteki i winiarni. Dom został urządzony w nowoczesnym stylu, we wnętrzach dominują jasne kolory, a elementem spajającym całość jest drewno. 

2/6
Salon z kuchnią w domu Biebera
East News

Salon z kuchnią i jadalnią tworzą ogromną przestrzeń, która nie została ograniczona żadnymi ścianami. Dodatkowo wnętrze optycznie powiększają ogromne okna i witryny. Dominującymi kolorami jest beż, szarość, biel i czerń. Drewno, które zobaczymy na podłodze w takim samych odcieniu pojawia się również na meblach kuchennych. Na szczególną uwagę zasługuje ogromna kanapa, która została ustawiona w taki sposób, że mamy obok wyjście na piękny ogród z basenem. 

3/6
Drewniana kuchnia Justina Biebera
East News

Jasna, drewniana kuchnia i kamienne blaty tworzą idealną całość. Nad wyspą kuchenną, która pełni również funkcję stołu, wiszą szklane kule. Minimalizm w tym pomieszczeniu został ocieplony za pomocą materiałów z których wykonano meble i subtelnych dodatków. 

 

4/6
Sala kinowa w domu Justina Biebera
East News

W mieszkaniu Justina Biebera nie mogło zabraknąć sali kinowej. Jednak nie zobaczymy tu typowych dla takich pomieszczeń foteli, ale dwie wygodne kanapy. Trzeba przyznać, że to bardzo komfortowe rozwiązanie!

5/6
gabinet w domu Justina Biebera
East News

W rezydencji ważne miejsce zajmuje również gabinet, co prawda nie podejrzewamy, że gwiazdor spędzi tu sporo czasu, ale ma taką możliwość.

6/6
Basen w domu Justina Biebera
East News

Na zewnątrz rezydencji znalazł się oczywiście basen, a tuż obok niego wygodny taras z barem i telewizorem. Roślinność na terenie posiadłości została ograniczona i dominują drzewa oliwne posadzone w donicach. Nie oznacza to jednak, że brakuje tam zieleni. Za domem rośną stare drzewa, które jednocześnie zapewniają prywatność. Jak Wam się podoba nowy dom Justina i Hailey? Prawda, że robi ogromne wrażenie?

Zobacz takżeJustin Bieber i Hailey Baldwin kłócą się na ulicy! O co? Poszło o byłą Justina...

Więcej na temat Justin Bieber domy gwiazd