Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony
1/5
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony

 

Umówmy się – kiedy jesteś Joanną Krupą wszystko co robisz, robisz z pompą. Prowadzenie polskiej edycji Top Model, kariera modelki w USA czy chociażby ostatni występ w Saturday Night Live, przy okazji którego odczarowała pewny popularny akronim wyrażający negatywne nastawienie wobec policji – modelka, miłośniczka zwierząt oraz posiadaczka najbardziej charakterystycznego akcentu w Rzeczpospolitej Polskiej (wybacz, Anju Rubik) ewidentnie cieszy się ostatnio dobrą passą.

 

Więcej: 10 par czarnych kozaków, w których odkryjesz swoją wewnętrzną Joannę Krupę

 

Dlatego absolutnie jej nie zazdrościmy tego, że Joanna właśnie przyjęła zaręczyny swojego partnera i amerykańskiego producenta filmowego Arthura – a wraz z nimi absurdalnie gigantyczny, oślepiający blaskiem pierścionek z brylantem, który kosztował skromne 2000000 zł. Słownie: dwa. miliony. polskich. złotych. Nie zazdrościmy, przysięgamy.

 

Więcej: Joanna Krupa - lubicie jej styl? Głosujcie!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie o nim wiedzieć.

 

Więcej: Joanna Krupa uwielbia to ciasto, a nadal ma idealną figurę. Jaki jest jej sekret?

 

2/5
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony

 

Historia taka jak wszystkie – dziewczyna spotyka chłopaka, dziewczyna i chłopak zakochują się w sobie, chłopak daje dziewczynie pierścionek zaręczynowy za 2 miliony. Ok, może ta ostatnia rzecz nie jest aż tak zwyczajna.

 

3/5
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony

 

Wszystko wskazuje na to, że tuż po ikonicznym występie w Dzień Dobry TVN, podczas którego Joanna Krupa odniosła tryumfalne zwycięstwo nad prowadzącą Agnieszką Woźniak-Starak, modelka udała się ze swoim narzeczonym do warszawskiego salonu jubilerskiego i wybrała wymarzony kamień.

 

4/5
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony

 

Jak donosi Fakt.pl, model, na który zdecydowała się Dżoana jest wart okrągłe 2 miliony. Dla lepszej perspektywy pozwoliliśmy sobie dla was policzyć, że diament Krupy jest jakieś 2500 tysięcy razy droższy niż modele, którymi obdarowują się zwyczajni śmiertelnicy.

 

5/5
Joanna Krupa ma pierścionek za 2 miliony

 

Czy ślub Joanny i Arthura będzie hipnotajzing? Zapewne tak – chociaż w tym momencie jego data nie jest znana. Ciekawe ile modelka wyda na swoją suknię ślubną?

 

Więcej na temat Joanna Krupa