Jennifer Lopez na gali SAG
East News

Jennifer Lopez na gali SAG miała na sobie biżuterię wartą… 9 milionów dolarów. Jaka to marka?

Jennifer Lopez na gali SAG
East News

Jak olśniewać, to na całego! Jennifer Lopez była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na tegorocznej gali Screen Actors Guild Awards. Zachwycała nie tylko kreacją, ale i biżuterią. Nie mogło być inaczej - jej błyskotki są warte 9 milionów dolarów!

Biżuteria za 9 milionów dolarów

Screen Actors Guild Awards to ważna w środowisku aktorskim nagroda przyznawana od 1995 roku. W tegorocznej edycji Jennifer Lopez była do niej nominowana za drugoplanową rolę w filmie "Hustlers".

Za to podczas ceremonii rozdania statuetek odegrała zdecydowanie główną rolę! Wystąpiła w sukni libańskiego projektanta Georgesa Hobeiki. Kreację uzupełniła biżuterią z diamentów. Zestaw składający się z kolczyków, naszyjnika, bransoletek i pierścionków był wart… dziwięć milionów dolarów!

Jennifer Lopez na gali SAG
East News

Biżuteria wyszła spod ręki mistrza jubilerskiego Harry'ego Winstona. Kaskadowy naszyjnik składał się z diamentów o łącznej wielkości 73,55 karatów, bransoletki miały 35,42 i 59,27 karata, a pierścionki w formie dużych kropli - 14 karatów.

Jennifer Lopez na gali SAG
East News

Połączenie minimalistycznej, czarnej kreacji, odsłaniającej dużo ciała, ze skrzącymi diamentami było strzałem w dziesiątkę - dziś cały świat mówi tylko o J.Lo!

 

Więcej na temat Jennifer Lopez
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23