East News

Izabel Marant w kolekcji na sezon jesień-zima 2019/2020 wraca do korzeni i dzięki temu znów możemy zobaczyć styl boho w najlepszym wydaniu. Projektantka, znana z zamiłowania do frędzli, klasycznych beżowych botków i skórzanych elementów, wszystko to wykorzystuje w najnowszej kolekcji, która jest dosyć mocno inspirowana latami 80. i elementami kolorystycznymi charakterystycznymi dla stylu safari. Taka mieszanka wydaje się trudna do połączenia, ale w wydaniu Marant prezentuje się doskonale. Wystarczy spojrzeć na spodnie z wysoką talią dodatkowo podkreślone paskiem z ozdobną klamrą, szerokie ramiona i stonowaną kolorystykę z odcieniami beżu i khaki w roli głównej!

Zobaczcie, jak kolekcja Isabel Marant prezentowała się na paryskim tygodniu mody!

1/5
East News

Isabel Marant udowadnia, że moda kobieca może być zgodna z trendami, wygodna i ponadczasowa. Jest wierna motywom, które promuje od lat i które niezmiennie pojawiają się w jej kolejnych kolekcjach. Jej stylizacje z wybiegów są tak skomponowane, że często potem widzimy w nich gwiazd. Sięgają one nie tylko po jeden element, ale wybierają cały look. Trzeba przyznać, że francuska projektantka jest również genialną stylistką!

2/5
East News

Polskie gwiazdy i celebrytki kochają ubrania i buty od Isabel Marant. Do tego grona można zaliczyć Annę Lewandowską, Magdalenę Boczarską, Marinę Łuczenko, Małgorzatę Rozenek czy Joannę Horodyńską. Z kolei botki od francuskiej projektantki pokochały Ewa Chodakowska, Anna Kalczyńska, Weronika Rosati czy Anna Wendzikowska. 

Zobacz także: Boczarska i Lewandowska na tę samą bluzę wydały 1200 złotych. Ale która lepiej ją wystylizowała? POJEDYNEK

3/5
East News

W najnowszej kolekcji Isabel Marant dominują asymetryczne spódnice, frędzle, kowbojki i zwiewne sukienki w kwiaty. Dużo miejsca w kolekcji na sezon jesień-zima 2019/2020 zajmują również kombinezony.

 

4/5
East News

Różnorodność kolekcji, a jednocześnie spójność sprawia, że z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem kobiet na całym świecie.

5/5
East News

Na wybiegu podczas paryskiego pokazu mogliśmy zobaczyć m.in. Kaię Gerber czy Gigi Hadid.

Zobacz takżeAnna Lewandowska i Marina Łuczenko w tej samej stylizacji! Która wygląda lepiej? Wiemy, ile za nią zapłaciły!

Więcej na temat Isabel Marant