Roseau SIGNATURE LONGCHAMP LINE. Oto nowe spojrzenie na wiosnę/lato 2020

W swojej nowej kolekcji Maison Longchamp reinterpretuje projekt Roseau, jedną z najsłynniejszych linii od czasu jego powstania w latach 90. Zamknięcie w kształcie bambusa nadal jest unikalną cechą tych otwartych pojemników. Zainspirowany guzikiem marynarki, który można łatwo zapiąć i odpiąć, przełącznik w stylu bambusa nadaje linii swoje DNA. Linia wyróżnia się również prostym, opływowym wyglądem. W tej zaktualizowanej wersji wyróżniające się cechy (przełączniki i uchwyty inspirowane bambusem) są większe, co nadaje ekscentryczny i nowoczesny charakter. Skórzane krawędzie są teraz gładko przycięte, aby uzyskać bardziej graficzny wygląd.

Zgodnie z trendem odzieży sportowej Longchamp stworzył także nową wersję Roseau z luksusowo miękkiej skóry jagnięcej. Inspirowane bambusem zamknięcie jest nadal charakterystyczną cechą tej linii, ale w tej wersji wsuwa się na skórzany sznur. Ta elegancka minimalistyczna linia jest dostępna w czterech rozmiarach i trzech ponadczasowych kolorach.

Modny element i doskonały dodatek na wybiegu Maison, linia zawierała kluczowe motywy gotowej do noszenia kolekcji podczas New York Fashion Week.

Torebki Roseau z kolekcji SS20 Longchamp dostępne są stacjonarnie w butiku Longchamp i w sklepie internetowym www.nobleplace.pl/longchamp.

Na który model się zdecydujesz?

Torebki Longchamp skradną wasze serce!

Torebki Longchamp skradną wasze serce!

Więcej na temat święta
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15