Rosewood Castiglion del Bosco Rosewood Castiglion del Bosco Rosewood Castiglion del Bosco Rosewood Castiglion del Bosco Rosewood Castiglion del Bosco
Rosewood Castiglion del Bosco
1/8
Rosewood Castiglion del Bosco

A może by tak rzucić wszystko i wynieść się do Włoch tak jak bohaterka znanej powieści i filmu „Pod słońcem Toskanii"?

 

Więcej: W jednej z najpiękniejszych scenerii w Polsce umiejscowiony jest unikatowy hotel Lemon Resort Spa!

 

Ok, przyznajemy, że to wydaje się dość radykalnym krokiem. Zawsze pozostaje druga opcja: a może by tak spędzić wakacje w butikowym hotelu, spa i winnicy, które rodzina Ferragamo otworzyła w Toskanii?

 

Zobacz też: Takiego wina jeszcze nie było!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się przyjrzeć temu idyllicznemu miejscu.

 

2/8
Rosewood Castiglion del Bosco

Rosewood Castiglion del Bosco to toskański butikowy hotel, którego właścicielami są Massimo i Chiara Ferragamo. Massimo, najmłodszy syn Salvatore (tak, chodzi o projektanta) jest prezesem amerykańskiej gałęzi marki ojca. Jednak pomimo kariery w branży mody, Massimo postanowił zainwestować też w hotelarstwo.

3/8
Rosewood Castiglion del Bosco

W 2003 roku Massimo nabył posiadłość w toskańskiej miejscowości Montalcino – teraz, po gruntownej renowacji, otworzono ją jako butikowy resort.

4/8
Rosewood Castiglion del Bosco

W tym urokliwym kompleksie znalazły się XVII-wieczne stodoły, winnice, a także własna winiarnia. Innymi słowy – krajobraz zupełnie jak z powieści „Pod słońcem Toskanii".

5/8
Rosewood Castiglion del Bosco

Dzięki polu golfowemu i spa, goście resortu nie muszą rezygnować z luksusów typowego, współczesnego hotelu.

6/8
Rosewood Castiglion del Bosco

Częścią kompleksu Castiglion del Bosco jest Villa Agresto, w której może nocować do 10 gości. Przy tej otoczonej drzewami oliwnymi willi znajdziecie prywatną winnicę i basen typu infinity. To tylko jedna z kilku willi, które wchodzą w skład tego idyllicznego, toskańskiego raju!

7/8
Rosewood Castiglion del Bosco

Od dwóch restauracji, w których posiłki przygotowywane są z warzyw i owoców uprawianych w ogrodzie aż po zabiegi z moszczu z lokalnych winogron w spa, w Rosewood Castiglion del Bosco naprawdę można poczuć ducha toskańskiego dolce vita.

8/8
Rosewood Castiglion del Bosco

Ile kosztuje taki kawałek raju? Żeby zatrzymać się w tym idyllicznym toskańskim resorcie będziecie musieli zapłacić aż 2400 zł za noc! Zawsze zostaje oglądanie galerii zdjęć gości (ಥ﹏ಥ).

Więcej na temat Salvatore Ferragamo hotele