Jacquemus, zielona mikrotorebka Joanna Horodyńska, Jacquemus, zielona mikrotorebka Jacquemus, zielona mikrotorebka Jacquemus, zielona mikrotorebka
Jacquemus, zielona mikrotorebka
1/4
Jacquemus, zielona mikrotorebka

Joanna Horodyńska promuje mikroskopijne torebki JACQUEMUS, które są tak małe że smartfon z pewnością się w niej nie zmieści! Założymy się, że niejedna z was ma większy portfel od tego małego cudeńka ;) Ale jak dobrze wiemy, w modzie nie chodzi zawsze o praktyczne podejście, dlatego pomysł na najmniejszą torebkę świata przypadł do gustu gwiazdom. Kendall Jenner, Dua Lipa, Gigi Hadid i wiele innych mają już taką w swojej szafie.

 

Więcej tutaj: W STYLU GWIAZD Weź przykład z Joanny Horodyńskiej i stwórz idealną jesienną stylizację!

 

Do tego grona dołączyła niedawno Joanna Horodyńska, która biały look (biała puchówka, białe spodnie w stylu mom jeans oraz białe kowbojki) uzupełniła żółtą koszulą w kratę oraz... zieloną mikrotorebką JACQUEMUS za około 2600 złotych.

 

Zobaczcie w naszej galerii więcej zdjęć jej oryginalnego looku i torebki JACQUEMUS. Taka mała, a taka droga... Ale czy warta swojej ceny?

 

Zobacz też: Płaszcz od Stelli McCartney za 9 tysięcy złotych to początek. Oto wszystkie stylizacje Joanny Horodyńskiej na Paris Fashion Week

2/4
Joanna Horodyńska, Jacquemus, zielona mikrotorebka

Białą puchówka, białe mom jeans, białe kowbojki. Całość uzupełniła żółta koszula w kratę oraz mikrotorebka JACQUEMUS.

3/4
Jacquemus, zielona mikrotorebka

Naturalna skóra, złote dodatki - to ręczna robota! Jej cena? To około 2600 złotych...

4/4
Jacquemus, zielona mikrotorebka
Więcej na temat Joanna Horodyńska torebka