Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Materiały prasowe
1/5
Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Materiały prasowe

Po swoich wysoce popularnych kolekcjach stworzonych wraz z Kenzo, Lanvin, Versace czy Balmain, nie trzeba nawet mówić, że każda kolejna kolaboracja szwedzkiej sieciówki z projektantem to jeden z najgorętszych tematów w branży. Kto tym razem wypuści swoją kolekcję z H&M?

 

Zobacz też: Pippa Middleton zachwyciła na weselu w Sztokholmie. Zobacz jej olśniewającą kreację od Erdem.

 

Wczoraj szwedzka sieciówka ogłosiła, że kolejnym projektantem współpracującym z H&M będzie Erdem. Kreacje tego brytyjskiego projektanta uwielbia Pippa Middleton, Florence Welch czy Anne Hathaway. Jego kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach w listopadzie tego roku.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej!

 

Więcej: Mamy zdjęcia całej kolekcji Kenzo x H&M! Jesteście ciekawi?

 

2/5
Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Materiały prasowe

W ramach kolaboracji ze szwedzką sieciówką Erdem stworzył zupełnie nową kolekcję damską ale także – po raz pierwszy w historii – zapprojektował ubrania dla mężczyzn. Elementy linii są nową interpretacją najpopularniejszych kolekcji Erdem w historii i mają nawiązywać do ulubi onych motywów projektanta z jego najgłośniejszych kolekcji, reinterpretując w nowatorski sposób charakterystyczne dla niego wzory, materiały oraz intrygujące detale.

3/5
Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Materiały prasowe

Ale jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że kolekcję zareklamuje film w reżyserii Baza Luhrmanna. Wizjonerski kinematograf – który jest odpowiedzialny za takie perełki jak „Wielki Gatsby”, „Moulin Rouge” czy „Romeo + Juliet”. Sam projektant nazwał reżysera „jednym z najważniejszych filmowców i wizjonerów naszych czasów”.

4/5
Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Materiały prasowe

„Moda to dla mnie dużo więcej niż tylko ubranie – to sposób na wyrażanie siebie i możliwość tworzenia indywidualnych dzieł sztuki”, powiedział Baz Luhrman, sam blisko związany z branżą mody. Reżyser ma na koncie filmy dla Chanel, a kostiumy do jego „Wielkiego Gatsby’ego” projektowała Miuccia Prada. W tej chwili H&M wypuścił jedynie krótki teaser zapowiadający kolekcję.

5/5
Zapowiedź kolekcji Erdem x H&M
Materiały prasowe

Dyrektor kreatywna H&M Ann-Sofie Johansson powiedziała, że kolekcja stworzona przez Erdem przenosi nas do tajemniczego, magicznego świata, pełnego piękna, delikatności i urzekających detali. To absolutnie niepowtarzalne rzeczy, które zagoszczą w naszych garderobach na długie lata”, dodała.

 

Kolekcja Erdem x H&M będzie dostępna w wybranych sklepach oraz online 2 listopada 2017

Więcej na temat H&M Erdem