Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Kariera Hailey Baldwin nabiera rumieńców. Modelka dostała właśnie kolejną intratną i prestiżową propozycję. Żona Justina Biebera została właśnie twarzą świątecznej kampanii marki Pretty Little Thing. Hailey Baldwin reklamuje piękne kreacje, w których przeważa srebrny kolor. Justin Bieber z pewnością jest z niej bardzo dumny. Hailey Baldwin na zdjęciach z kampanii wygląda bowiem jak milion dolarów! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Baldwin i Bieber pokonali kryzys? Spójrzcie na ich najnowsze zdjęcia

2/4
Mat. prasowe

 

Hailey Baldwin w sesji dla Pretty Little Thing

 

"Pora zabłyszczeć" - to hasło przewodnie nowej, świątecznej kampanii znanej marki modowej. Pretty Little Thing postanowiło uszczęśliwić swoje klientki i już teraz zaprezentowało najnowsze kreacje, które doskonale sprawdzą się nie tylko przy świątecznym stole, ale również podczas szalonej, sylwestrowej nocy. Projektanci wyszli z założenia, że cekinów i sreberek nigdy nie jest za wiele. Dlatego ich najnowsze kreacje opływają w same błyskotki. Najjaśniej świeci jednak Hailey Baldwin, która doskonale wpisała się w tematykę tej sesji! 

 

Zobacz także: Jakie prezenty dają sobie gwiazdy? Zobacz najbardziej szalone i kosztowne prezenty

3/4
Mat. prasowe

 

W świątecznej kolekcji Pretty Little Things nie zabrakło zarówno zmysłowych sukienek, jak i eleganckich i efektownych spodni. Biel i srebro doskonale ze sobą współgrają. Projektanci idealnie wyczuli granicę pomiędzy stylem glamour, a zwykłym kiczem. Podzielacie nasze zdanie?

4/4
Mat. prasowe

 

Trudno oderwać wzrok nie tylko od tych wyjątkowych kreacji, ale również od samej modelki. Hailey Baldwin wygląda jak rasowa gwiazda Hollywood! Justin Bieber to prawdziwy szczęściarz :)

Więcej na temat Hailey Baldwin