Gucci x Harrods
Materiały prasowe
1/6
Gucci x Harrods
Materiały prasowe

Londyńska legenda, dom towarowy Harrods został właśnie kompletnie zguccifikowany na cały sierpień.

 

Luksusowa włoska marka Gucci przejęła cały sklep, zmieniając jego wystrój i wystawy, wypuszczając specjalną, ekskluzywną kolekcję wraz z sesją zdjęciową oraz otwierając punkt, w którym jego klienci mogą spersonalizować swoje zakupy.

 

Więcej: Zwiastun nowego vintage'owego horroru sci-fi? Otóż nie, to nowa kampania Gucci nie z tego świata

 

Ale to nie wszystko. W naszej galerii dowiecie się więcej o tym niestandardowym zabiegu promocyjnym i zobaczycie nową londyńską kolekcję Gucciego!

 

Zobacz też: Dom w stylu Gucci. Alessandro Michele pokazał swoją pierwszą linię wyposażenia wnętrz.

 

2/6
Gucci x Harrods
Materiały prasowe

W zguccifikowanym Harrodsie – jak i również w londyńskich butikach włoskiej marki – można znaleźć ekskluzywną, niedostępną nigdzie indziej linię ubrań, butów i akcesoriów. Na instagramie marki pojawiła się kampania promująca nową kolekcję.

 

 

Guccinferno #guccigarden #harrods

Post udostępniony przez Marc (@marc_crisa)

 

3/6
Gucci x Harrods
Materiały prasowe

W samym Harrodsie Gucci otworzyło rajski ogród – łącznie z punktem, w którym klienci włoskiego brandu mogą spersonalizować swoje zakupy naszywając na nie motyle, węże czy doczepiając wysadzane kamieniami dodatki.

 

 

4/6
Gucci x Harrods
Materiały prasowe

Klienci słynnego domu towarowego w londyńskiej dzielnicy Knightsbridge będą także jednymi z pierwszych na świecie, którzy poznają debiutancki zapach dyrektora kreatywnego Gucci Alessandro Michele, Gucci Bloom. Nowe perfumy można kupić w Harrodsie od wczoraj – będą one dostępne do 16 sierpnia, czyli światowej premiery zapachu.

5/6
Kampania Gucci Bloom
Materiały prasowe

Na czym jeszcze polega guccifikacja kultowego, luksusowego sklepu? Gucci zajęło 16 okien przy eleganckiej ulicy Brompton Road, wypełniając je eklektycznymi wystawami z haftowanymi, błyszczącymi bomberkami, akcesoriami z egzotycznych odmian skóry i imponujących sukni prezentowanych na różowych manekinach. Niektóre z wystaw prezentują kampanię nowego zapachu z Dakotą Johnson, Petrą Collins i Hari Nef.

 

 

#gucci in #harrods #inbloom #diy #doityourway #customize it to your #personaltaste #guccidiy

Post udostępniony przez Doniajamila (@jamilahalfichi)

 

6/6
Gucci x Harrods
Materiały prasowe

Ale najważniejszą częścią kolaboracji jest oczywiście nowa kolekcja, którą Alessandro Michele zaprojektował dla londyńskiego sklepu. Znalazły się w niej kimonowe bluzki i spodnie z kwiecistym nadrukiem, haftowane sneakersy, damska biżuteria i sukienki dla dziewczynek. W Harrodsie kupicie też nowe akcesoria, takie jak nową wersję torebki Lilith z naszywkami oraz nowe wersje kolorystyczne torebek Dionysus i Sylvie.

Więcej na temat Gucci Harrods