Gucci Bloom Ambrosia di Fiori
Mat. prasowe

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori: zapach dla bogini

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori
Mat. prasowe

W mitologii greckiej ambrozja była pokarmem bogów. Zapewniała im nieśmiertelność. Teraz jej mityczna moc wpleciona została do najnowszego zapachu Gucci Bloom Ambrosia di Fiori.

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori: czym pachnie bogini

Abrosia di Fiori to kolejny zapach w rodzinie Gucci Bloom. Kompozycja rozpoczyna się, jak oryginalny zapach Gucci Bloom Eau de Parfum, nutami trzech kwiatów. Tym razem jednak ekstrakt z pączków jaśminu, tuberozę i egzotycznej rośliny rangoon creeper wzbogacono o dwa nowe, eleganckie i kobiece składniki: korzeń irysa i różę damasceńską. 

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori
Mat. prasowe

Jaki jest efekt? Gucci Bloom Ambrosia di Fiori pachnie jak mityczny ogród pełen kwiatów. Fundamentem zapachu jest oryginalny zapach Gucci Bloom autorstwa Alessandra Michele’a i Alberta Morillasa. Intensywności dodaje mu (co pięknie obrazuje także mocna czerwień flakonu, poprzednio bladoróżowego) kłącze irysa, który kwitnie w maju w Toskanii, a którego starożytni Grecy i Rzymianie używali do produkcji olejku eterycznego. Wyjątkowa jest także konstrukcja zapachu Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Nie tworzą one klasycznej konstrukcji piramidy z nutą głowy, serca i głębi. Kompozycja otwiera się od razu w pełni, uwalniając w tej samej chwili zapachy wszystkich kwiatów - tak musiały wyglądać ogrody na Olimpie…

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori
Mat. prasowe

Ceny wody perfumowanej Gucci Bloom Ambrosia di Fiori: 315 zł/30 ml, 435 zł/50 ml, 575 zł/100 ml.

 

Więcej na temat perfumy Gucci
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33