Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019 Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019 Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019 Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019
Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019
1/6
Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019

 

Tancerka baletowa Misty Copeland i modelka Gigi Hadid są gwiazdami nowego kalendarza Pirelli 2019. Poza nimi, w prestiżowym w branży mody kalendarzu firmy wulkanizacyjnej znalazła się aktorka Julia Garner oraz modelka Laetiti Casta. Cztery panie stanęły przed obiektywem słynnego szkockiego fotografa Alberta Watsona podczas sesji zdjęciowej w Miami oraz w Nowym Jorku.

 

Więcej: Zobaczcie, kto wystąpi w kalendarzuPirelli na 2019 rok!

 

Jak wyglądały zdjęcia do najbardziej prestiżowego kalendarza w świecie mody? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się przekonać!

 

Więcej: „Alicja w krainie czarów” opowiedziana na nowo. Zobacz pierwsze zdjęcia słynnego kalendarza Pirelli na 2018 rok!

 

2/6

 

Światło dzienne właśnie ujrzały pierwsze zdjęcia z planu sesji do nowego kalendarza Pirelli.

 

3/6
Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019

 

Słyny kalendarz na 2019 rok będzie opowiadał historie czterech fikcyjnych postaci kobiet, w które wcielają się Gigi Hadid, Julia Garner, Misty Copeland i Laetitia Casta. Sfotografował je szkocki fotograf Albert Watson.

 

4/6
Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019

 

Każda z bohaterek sesji odgrywa rolę innej kobiety, które dążą do realizacji swoich marzeń.

 

5/6
Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019

 

Choć oficjalne zdjęcia do kalendarza wciąż nie ujrzały światła dziennego, Pirelli zapowiedziało kalendarz fotografiami zza kulis planu sesji.

 

6/6
Zapowiedź kalendarza Pirelli 2019

 

Watson jest renomowanym fotografem mody, lecz na koncie Szkot ma nie tylko kampanie słynnych domów mody takich jak Prada, Chanel czy Revlon, ale odpowiada też za portrety najsławniejszych ludzi na świecie. Fotograf robił zdjęcia Kate Moss, Andy'emu Warholowi, Mickowi Jaggerowi czy Christy Turlington.

 

Więcej na temat kalendarz Pirelli Gigi Hadid