Z kim zamieszkają Harry i Meghan?
East News
1/6
Z kim zamieszkają Harry i Meghan?
East News

 

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie dostali już swoje królewskie tytuły – teraz są księciem i księżną Sussex, a wkrótce mają również wprowadzić do swojego nowego domu w pałacu Kensington. 

 

Więcej: Królowa będzie teraz wiedziała o każdym kroku Meghan! Przydzieliła jej anioła-stróża!

 

Gdzie konkretnie zamieszkają nowi royalsi? Plotka głosi, że Harry i Meghan opuszczą swój skromny, dwupokojowy dworek Nottingham Cottage i przeprowadzą się do apartamentu nr 1, który ma znacznie bardziej imponujące 21 sypialni.

 

Więcej: Majątek księcia Harry'ego. Z czego żyje? Czy podpisał intercyzę z Meghan?

 

Ale na terenie kompleksu pałacu Kensington znajdzie się jeszcze miejsce dla paru innych mieszkańców. Postanowiliśmy więc przygotować dla was ostateczną ściągę z ludzi, od których Meghan i Harry będą mogli pożyczać cukier. Albo na przykład krzesła do jednego ze swoich 21 pokoi. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać ich sąsiadów.

 

Więcej: Meghan Markle jest w ciąży?! Te zdjęcia mają to potwierdzać. Jaka jest prawda?

 

2/6
Książę William, księżna Kate i książę Ludwik
East News

 

Księżna Kate i książę Wiiliam

 

Kate i WIlliam zamieszkują w pałacu Kensington pod numerem 1A wraz z trójką dzieci – księciem Georgem, księżną Charlotte i księciem Ludwikiem. Ich mieszkanie ma 20 sypialni, a w przeszłości należało ono do księżnej Małgorzaty Windsor.

 

Przed przeprowadzką royalsów, partament został poddany remontowi. W tym czasie Kate i William zatrzymali się w Nottingham Cottage. Państwo Cambridge wprowadziil się pod numer 1A w 2013 roku, a kolory, które wybrali to odcienie beży, kremu i ziemi.

 

3/6
Księżna Brygida i książę Ryszard
East News

 

Księżna Brygida i książę Ryszard

 

Ryszard, książę Gloucester wraz z żoną Brygidą mieszkają w tej chwili w apartamencie nr 1 i są bezpośrednimi sąsiadami Kate, Williama i trójki ich dzieci.

 

Para wprowadziła się pod numer 1 w 1972 i mieszkali tam z trójką dzieci, hrabią Ulster Aleksandrem Windsorem, Daviną Lewis i Różą Gilman – aż do ich ślubów.

 

Książę Ryszard jest najmłodszym wnukiem króla Jerzego V i królowej Marii oraz kuzynek królewej Elżbiety II.

 

4/6
Książę Edward i księżna Katarzyna
East News

 

Książę Edward i księżna Katarzyna

 

Edward, książę Kentu i jego malżonka księżna Katarzyna mieszkają we Wren House (ochrzczonym na cześć słynnego brytyjskiego architekta Christophera Wrena) od 1996 roku.

 

Książę Edward jest bratem księcia Michała z Kentu.

 

5/6
Książę Michał i księżna Michael
East News

 

Książę Michał i księżna Michael 

 

Książę i księżna Michael z Kentu mieszkają pod numerem 10 od swojego ślubu w 1978 roku. Ich rezydencja ma 5 sypialni i 5 salonów.

 

6/6
Księżna Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank
East News

 

Księżna Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank

 

Po zaręczynach księżnej Eugenii i Jacka, para wyniosła się z pałacu św. Jakuba przy londyńskiej ulicy Pall Mall i zamieszkali w Ivy Cottage palacu Kensington. Ich przestronna willa ma trzy sypialnie, a bezpośrednimi sąsiadami pary zostaną wkrótce nowożeńcy, Meghan i Harry.