Ewa Minge jesień-zima 17 Ewa Minge jesień-zima 17 Ewa Minge jesień-zima 17 Ewa Minge jesień-zima 17 Kampania Ewa Minge jesień/zima 17
Ewa Minge jesień-zima 17
Materiały prasowe
1/5
Ewa Minge jesień-zima 17
Materiały prasowe

Stałe miejsce w kalendarium paryskiego tygodnia couture to nie byle co. Ewa Minge, jurorka programu "Supermodelka Plus Size", jest jedyną polską projektantką, która rok w rok prezentuje swoje kolekcje podczas tego elitarnego święta mody.

 

Więcej: Eva Minge otwiera Paris Haute Couture Fashion Week!

 

Nie inaczej było w tym roku. Pierwszego dnia Paris Couture Week w hotelu Shangri-La projektantka pokazała inspirowaną cygańską kulturą kolekcję Bajka na jesień/zimę 17. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się o niej więcej. Zobaczcie również zdjęcia z sesji wizerunkowej, w której wzięła udział Ewa Zakrzewska, również jurorka ". Supermodelka Plus Size"

 

Zobacz też: Ewa Minge udowadnia, że ma do siebie duży dystans

 

2/5
Ewa Minge jesień-zima 17
Materiały prasowe

Barwna, inspirowana starymi baśniami, czerpiąca wprost z kultury, muzyki i romskiej tradycji – tak można podsumować to, co zobaczyliśmy na niedzielnym pokazie Ewy Minge. Po wybiegu przemknęła feeria wielobarwnych printów, połyskujących metalicznych tkanin, tiulów i koronek. Niczym w cygańskim taborze wizja haute couture według Minge była prawdziwie maksymalistyczna.

3/5
Ewa Minge jesień-zima 17
Materiały prasowe

„Tworząc [kolekcję] inspirowałam się bogatą kulturą romską i wolnością, która jest z nią nierozerwalnie związana", powiedziała projektantka na backstage'u. W kolekcji połyskujące, czarne aksamity łączyły się z koronkowymi prześwitami i futrzanymi wstawkami. Jednym słowem – cygański maksymalizm na sterydach.

4/5
Ewa Minge jesień-zima 17
Materiały prasowe

„Największą zaletą kultury romskiej jest przesłanie wolności. I tę wolność pokazałam w świecie zarezerwowanym dla szablonowych sylwetek modelek o rozmiarze XS". Minge jest jedną z jurorek w programie „ #Supermodelka Plus Size”, który od września będziemy mogli oglądać w Polsacie.

 

Więcej: Pozbądź się brzucha w miesiąc

 

5/5
Kampania Ewa Minge jesień/zima 17
Materiały prasowe

W towarzyszącej kolekcji kampanii możemy podziwiać się Ewę Zakrzewską, modelka plus size, która wraz z Rafałem Maślakiem i Emilem Bilińskim dołączy do Ewy Minge jako jurorka polsatowskiego programu.

 

Więcej: Jak zdrowo schudnąć 30 kg? Postaw na wytrwałość!