Erdem x H&M Erdem x H&M Erdem x H&M Erdem x H&M Erdem x H&M
Erdem x H&M
East News
1/6
Erdem x H&M
East News

 

Erdem właśnie po raz pierwszy pokazało całą swoją kolekcję dla H&M w stworzonym w samym środku Los Angeles tajemniczym ogrodzie. Co zaprezentował londyński projektant Erdem Moralioglu? Jak ubrania prezentowały się w ruchu, jak wyglądają w nich gwiazdy – no i co jest absolutnym must havem nr. 1 całej kolekcji? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się 5 rzeczy, które musicie wiedzieć o sekretnym pokazie Erdem x H&M.

 

Więcej: H&M ujawnia kolekcję we współpracy z Erdem. Reklamę nakręci Baz Luhrmann

 

Kolekcja Erdem x H&M będzie dostępna w butikach H&M przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej oraz online od 2 listopada 2017

 

Więcej: Designerska moda dla każdego. Zobaczcie całą kolekcję Erdem x H&M

 

2/6
Erdem x H&M
East News

 

Zbudowano tajemniczy ogród

 

Ściany kwiatów i roślinności były doskonałym tłem dla romantycznych, wieczorowych sukien czy barwnych kompletów w kwiatowe printy Erdem x H&M. Jeśli Wednesday Adams wychodziłaby za swoją miłość życia na angielskiej wsi, tak wyglądałoby jej wesele.

 

 

Post udostępniony przez H&M (@hm)

 

3/6
Erdem x H&M
East News

 

Niektóre ubrania były dzikie

 

Kolekcja jest pełna elementów, z których słynie Erdem. Kwieciste suknie – niektóre do kolan, inne do ziemi, jeszcze inne z wycięciami, kokardami, prześwitami i falbanami – pidżamowy komplet, garnitury i dużo tweedu. Ale niektóre z ubrań były nieco bardziej dzikie, tak jak te płaszcze w panterkę – jeden dla dziewczyn, jeden dla chłopców.

 

4/6
Erdem x H&M
East News

 

Świat po prostu potrzebuje Erdem

 

„Dzięki tej kolekcji Erdem stworzył dla nas czarujący świat", mówi Ann-Sofie Johansson, creative advisor H&M. „Czegoś takiego właśnie potrzebuje świat". Widząc tę połyskującą spódnicę bezwiednie się z nią zgadzamy.

 

 

Post udostępniony przez H&M (@hm)

 

5/6
Erdem x H&M
Instagram

 

Gwiazdy pokazały nam, co musimy kupić

 

Jak w każdej z designerskich linii H&Mu, ceny kolekcji Erdem są wyższe niż w przypadku stałego asortymentu szwedzkiej sieciówki. Zatem które rzeczy z nowej kolekcji powinniśmy wybrać? W odpowiedzi na to pytanie pomogły gwiazdy w stylizacjach od stóp do głów w Erdem x H&M. Nasz typ? Błękitny, puszysty sweterek i rozkloszowana, kwiecista spódnica Zendayi.

 

6/6
Kirsten Dunst na pokazie Erdem x H&M
Instagram

 

Jeśli chcesz kupić tylko jedną rzecz…

 

…kup kwiecisty komplet, który miała na sobie Kirsten Dunst. Ulubienica marki Erdem postawiła na trend na przypominające pidżamę stroje w ciągu dnia, a nawet i na wieczorne okazje. Jeśli zastanawiacie co ze wszystkich elementów kolekcji wyprzeda się najszybciej – a następnie natychmiast trafi na serwisy aukcyjne – obstawiamy właśnie tę koszulę i spodnie!

 

Więcej na temat H&M Erdem