Dolce & Gabbana kolekcja wiosna lato 2019 flovers mix
Mat. prasowe

W nowej kolekcji Dolce & Gabbana kwiaty zakwitły dosłownie wszędzie! Zobacz najmodniejsze dodatki

Dolce & Gabbana kolekcja wiosna lato 2019 flovers mix
Mat. prasowe

W sezonie wiosna-lato 2019 kwiatowy print to jeden z najmodniejszych motywów, szczególnie róże. W najnowszej kolekcji Dolce & Gabbana zakwitły dosłownie wszędzie: na ubraniach, butach, torebkach, i akcesoriach! Zobaczcie sami! 

Kwiatowy print: must-have sezonu wiosna lato 2019!

Projektanci od paru sezonów lansują ten wdzięczny print, który każdej wiosny pojawia się w kolekcjach znanych domów mody. Jednak marką, która wiedzie prym w tym temacie jest zdecydowanie duet projektantów Dolce & Gabbana.  Kwiaty to nieodłączny element dziedzictwa marki, który zdobi elementy i akcesoria wielu kolekcji, czyniąc je kobiecymi i zmysłowymi. Najnowsza kolekcja włoskiego domu mody to hołd złożony kobiecie. Efektowne kobiece kreacje i dodatki całe ozdobione florystycznymi printami skradły nasze serce!

torebka nowa kolekcja Dolce&Gabbana wiosna lato 2019 Flovermix
Mat. prasowe

 

W kolekcji włoskiego domu mody znajdziecie pięknie ozdobione kwiatami: okulary, biżuterię, apaszki czy paski, ale przede wszystkim torebki! Kwieciste shopperki, torebki na łańcuszku... Jednak to małe kuferki są absolutnym hitem sezonu. Ten z drukowanym na skórze motywem róż to wydatek rzędu ponad 6 tys. złotych.

 

Dolce & Gabbana buty kolekcja wiosnalato 2019 flovers mix
Mat. prasowe

Domenico Dolce i Stefano Gabbana motyw kwiatowy proponują nosić od stóp do głów. Efektowne szpilki, botki ze skarpetkami, baleriny i klapki oraz eleganckie, seksowne sandałki z ozdobionym różą obcasem to buty, które wyglądają jak małe dzieła sztuki! 

 

 

Więcej na temat Dolce & Gabbana
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48