Demi Lovato na gali Grammy 2017
East News
1/9
East News

 

Demi Lovato po trudnych przejściach postanowiła odciąć się od swojej przeszłości. Piosenkarka przebywa właśnie na odwyku. Gwiazda nie ma zamiaru wracać jednak do swojej luksusowej willi na Wzgórzach Hollywood. Być może dlatego, że to właśnie tam rozegrał się niedawno dramat z jej udziałem. Przypomnijmy, że gwiazda przedawkowała narkotyki i wprost ze swojej willi została przewieziona w ciężkim stanie do szpitala. Teraz dom trafił do sprzedaży. Posiadłość Demi Lovato została wyceniona na niemal 10 milionów dolarów! Co ciekawe, artystka kupiła go za trochę ponad 8 milionów. Jednak przez ten czas dom zyskał na wartości. Co znajduje się w środku? Na jakie atrakcje i udogodnienia może liczyć przyszły właściciel? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jak zaaranżować balkon lub taras na jesień?

2/9
East News

 

Dom Demi Lovato na sprzedaż: gdzie się znajduje? Co w nim jest? 

 

Dom Demi Lovato to prawdziwa, luksusowa willa. Nie dość, że mieści się w prestiżowej, zacisznej dzielnicy z pięknym widokiem na całe Los Angeles, to jeszcze został wyposażony we wszelkie możliwe udogodnienia. Dom Demi Lovato mierzy ponad 500 metrów kwadratowych. Znajdują się w nim 4 sypialnie i aż 6 łazienek! Demi Lovato kupiła go w 2016 roku. Jednak od początku był on dla niej pechowy. Dlaczego? Zobaczcie kolejny slajd!

3/9
East News

 

Na początku 2017 roku, czyli zaledwie kilka miesięcy po zakupie willi, Demi Lovato dowiedziała się, że budynkowi grozi zawalenie! Powodem tej sytuacji miało być osuwanie się gruntu na wzgórzu, na którym wybudowano ten pokaźnych rozmiarów dom. Na szczęście po kilku miesiącach walki udało się uniknąć katastrofy, a Departament Budownictwa Los Angeles zdecydował, że willi nie grozi już żadne niebezpieczeństwo. 

4/9
Demi Lovato na gali Grammy 2017

 

Demi Lovato przedawkowała. Jaki jest jej stan zdrowia?

 

Przypomnijmy, że w połowie lipca 2018 roku Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Do tragedii doszło podczas trwającej w jej domu imprezy. Znajomi zawiadomili służby ratunkowe, jednak sami uciekli z willi. Demi Lovato trafiła w stanie krytycznym do szpitala. Lekarze robili, co mogli, aby uratować 26-latkę. Przy jej łóżku czuwali bliscy. Ich modlitwy zostały wysłuchane. Demi Lovato przebywa obecnie na odwyku. Artystka nie chce wracać do miejsca, które kojarzy jej się z nieustającym imprezowaniem. Tu trzeba zaznaczyć, że jej luksusowy dom był stworzony do organizowania ogromnych imprez! Gdzie i jak bawiła się Demi Lovato oraz jej przyjaciele? Zobaczcie kolejne slajdy! 

5/9
East News

 

Nie tylko wnętrza domu Demi Lovato robią wrażenie! Nas zachwycił także bajeczny taras z niesamowitym widokiem na Los Angeles! Być może to właśnie tutaj odbywały się największe i najgłośniejsze imprezy, na których nie brakowało alkoholu i narkotyków, w tym również tego najcięższego - heroiny! 

6/9
East News

 

Przy domu Demi Lovato mieściła się także specjalnie zaaranżowana przestrzeń, gdzie goście mogli organizować grilla na świeżym powietrzu. A jak wyglądała kuchnia i jadalnia? Zobaczcie kolejny slajd! 

7/9
East News

 

Kuchnia w willi Demi Lovato to prawdziwy majstersztyk! Ciekawe, czy gwiazda kiedykolwiek coś w niej ugotowała...

8/9
East News

 

W domu Demi Lovato mieściło się podobno specjalne piętro przeznaczone do imprezowania, gdzie można było znaleźć dobrze zaopatrzony barek. Nic dziwnego, że znajomi chętnie odwiedzali piosenkarkę! 

9/9
East News

 

Taki widok wart jest każdych pieniędzy! Zgadzacie się z nami? :)

Więcej na temat Demi Lovato