Dakota Johnson na Festiwalu Filmowym w Toronto
East News

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto potrwa do 15 września - podczas festiwalu goście mają okazję wziąć udział w pokazach najważniejszych produkcji filmowych z całego świata. Na liście zaproszonych gwiazd promujących swoje filmy pojawiła się m.in. Dakota Johnson (29 l.), która promowała produkcję z jej udziałem pt. "Przyjaciel".

Aktorka znana przede wszystkim z kultowej już roli Anastazji Steele z "50 twarzy Greya" błyszczała na czerwonym dywanie najjaśniej ze wszystkich gwiazd! Dlaczego? Tylko spójrzcie na jej kreację.

Dakota Johnson niczym księżniczka

Dakota Johnson zdecydowała się na efektowną suknię od Diora. Prosty i przede wszystkim idealnie dopasowany gorset oraz tiulowa spódnica, sprawiły że Dakota wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Aktorka do całości dobrała biżuterię - diamentowy łańcuszek i maleńkie kolczyki. Włosy spięte w luźny koczek dodatkowo wyeksponowały jej szczupłą szyję i odsłoniły ramiona. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!

Zobacz także: Skopiowaliśmy look Dakoty Johnson w sieciówkach za... 450 złotych! Efekt? Stylizacja jak za milion dolarów!

Dakota Johnson pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Toronto i promowała nowy film "Przyjaciel". Wyglądała jak mroczna księżniczka!

Dakota Johnson na Festiwalu Filmowym w Toronto
East News

 

Prosty i przede wszystkim idealnie dopasowany gorset oraz tiulowy dół - sprawiły, że Dakota wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Nie mogliśmy odwrócić od niej wzroku!

Dakota Johnson na Festiwalu Filmowym w Toronto
East News

 

Więcej na temat Dakota Johnson